reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

Krycha moja mala to tak zaczela chodzic spac o jednakowej porze gdzies okolo 8-9 miesiecy.No ale z tym jej spaniem bywa roznie,zasypia o 19 i spi do 8 rano a za jakis czas jej sie odmieni i budzi sie po kilu godzinach i fika dopoki ja nie poloze sie z nia:baffled:Tydzien temu np.spala calymi nocami z nami w lozku:dry:Teraz jestesmy na etapie usypiania jej w lozeczku,bo wczesniej to tak z wlasnej wygody tulilam ja do siebie,i ogladalam seriale:zawstydzona/y:No ona coraz ciezsza i coraz wieksza jest a pozatym w lecie chce jej urzadzic sypialnie wiec bedzie musiala spac sama:confused:
 
reklama
Megan jeśli chodzi o sukienki to fajne są w next bo ja też tam zerknęłam <szukam sukienki na ślub ale jako gość> tylko wiadomo to Tobie w gust musi trafić bo to będzie Wasz dzień. Pewnie masz wesoło w domku z dwiema dziewczynkami tym bardziej że one obie małe;) Ja z moimi czasmi nie wyrabiam, spoko Michaś wiodomo niemowlę ale moja 3 latka czasem przesadza:-D
Fajnie że się tak spotykacie mam nadzieję że i mi uda się kiedyś załapać się na takie spotkanko w większym gronie;) Może Wy mnie odwiezicie tylko ja za Limerickiem mieszkam;( Ale jak coś Megan wie gdzie to jak coś i ja zapraszam;)
Spokojnej nocki życzę dziewczyny;-)
 
no tak...u mnie się zaczyna czas kiedy spokojnie mogę poklikać,a Wy już w wyrkach!!no trudno!!od dzisiaj znowu zaczynam biegać!!trzeba zacząć znowu ćwiczyć!! zeby się nie zapuścić!!no dobra będę jeszcze zaglądać,ale pewnie nic się nie zmieni?1
 
heheh zmieni zmieni.....
ja to tez jestem nocny marek hihihi.... moj mezus z moim braciszkiem i kumplami na xboxie graja... wiec ja tez przed kompem siedze i na allegro ogladam naklejki na sciany do ozdoby pokoiku malenstwa.... dobrze ze mam jeszcze duuuzo czasu bo jest ichtyle ze nie wiadomo co wybrac :-)

a Ty Megan znalazles juz jakas kreacje na necie ??
 
Justynko zastanawiam się...czy białą czy jakąś inną??bo białe to takie typo ślubne,a kolorowe to takie jak Iryski w nich na balety chodzą!!a to niby wyjątkowy dzień jest!!ale skoro będziemy mieli jeszcze kościelny to w sumie sama nie wiem!!!
 
ja tez jestem...no i jak pisalam wczesniej moje dziecko sie obudzilo i niema zamiaru spac czeka na tate chyba.A tak serio to ona sie tak budzi jak tatus ma drugie zmiany,dziwne no nie?
A tak z innej beczki,gdzie moge dostac fajne pol buty na wiosne ale nie balerinki?:confused:
I jezeli ja moge wtracic swoje trzy grosze to Megan cos w kolorze!
 
Ostatnia edycja:
mysle, ze w irlandzkich sklepach to Ty Megan raczej nic nie kupisz.... :no:moja friends leciala teraz na studniowke i trzy dni po sklepach chodzila... byla wszedzie...w koncu cos kupila <bo musiala> ale to i tak nie to co by chciala.... ale oczywiscie zycze powodzenia w poszukiwaniach no i jakbys potrzebowala towazyszki do sklepowych szalenstw to ja zawsze bardzo chetnie hihihi < choc teraz chwilowy brak kasy ale coz poogladac zawsze mozna> :-D:-D:-D czyzby malenstwa Twe spaly smacznie ??

Olivca co do Twoich bucikow to ja nie mam pojecia gdzie cos mozna kupic ja przewaznie to buty w jakis tanich sklepach kupuje bo mi sie szybko nudza i tak co miesiac jakies nowe musze miec wiec nie oplaca mi sie nic pozadniejszego szukac hihhihi a jak juz nie nosze to mamusce do PL zwoze i ona jest cala w skowronkach bo takie buciki ode mnie to w ogole nie zniszczone bo nie mam kiedy ich zniszczyc i ona sobie smiga.....:-D

o kurcze mysle o cutrusku pisze do olivki hehehe sorki za pomylke i sorki ze post pod postem heh
a tak w ogole to Cytrusku Twoje Mmalenstwo ma piekne imie takie jak moje nienarodzone malenstwo hihhihiih
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dlatego ja raczej nie będę szukać tu po sklepach!!tylko w necie coś zamówie!!!
tylko tego jest tyle,że szok a z drugiej strony nic mnie jeszcze na kolana nie powaliło!!!zresztą widziałaś moją suknie na kościelny!!!to musi też być coś takiego!!!!!!coś czego inni by nie założyli!!nie wiem może kapelusz do tego albo toczek albo jakiś mega wielki kwiatek!!!nie wiem jeszcze ciągle myśle
 
Megan!!! a zapomnialam o Tk maxx,moze tam cos znajdziesz.
Justysia spoko wyaczam pomylke;-)haha
Z tymi butami moimi to ciezko bo mi sie nic nie podoba:baffled:
 
reklama
mi też się nic nie podoba jeśli chodzi o buty!!chociaż niektóre szpilki mają śliczne,ale co z tego jak.....ja narazie pchając wózek śmiesznie w szpilkach bym wyglądała!!ale do ślubu oczywiście musowo!!!
a w tkmax są ładne sukienki,ale takie....irlandzkie!!!a ja potrzebuję coś takeigo......z jajem!!!
 
Do góry