reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Ale jesteście kochane, no to jasne że idę wygrzać się troszkę, bo jak dzisiaj nie przyjadą to jutro nie wiem jak kości rozprostuję pozamarzane. Martuana nie wiem gdzie mieszkasz, lecę do Cytrusa bo ma ciacho jeszcze:-) Huraaaaa!!! jestem uratowana:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2: Dzięuję kochaniutkie
 
reklama
Nie ma sprawki:))W takim razie ja też wpadne do Cytruska zrobimy jej mały nalot:))ale to tak za jakąś godzinkę Gosiaczku wstaw wode na Kawusie a ja cukieraski jakieś przyniose:))
 
no pięknie Wy się gościujecie a ja sama w domku!!tak wiem,wiem Martusia zapraszała,ale ta baba dopiero ode mnie wyszła!!!i jeszcze kilkakrotnie przekręciła imie naszej córy!!!bo co?skoro jestem polką(pół polką-pół niemrą)to dziecku muszę dawać na imie po polsku??
 
no pięknie Wy się gościujecie a ja sama w domku!!tak wiem,wiem Martusia zapraszała,ale ta baba dopiero ode mnie wyszła!!!i jeszcze kilkakrotnie przekręciła imie naszej córy!!!bo co?skoro jestem polką(pół polką-pół niemrą)to dziecku muszę dawać na imie po polsku??

Oho, dobrze, że to była ostatnia wizyta pielęgniarki!!!!! Nie narzekaj, jutro też się będziesz gościować albo nas gościować (właśnie, jakieś szczegóły co do jutrzejszego dnia?) :tak:!!!
 
Brrr ale zimnica.Ja wrocilam wlasnie ze spacwrku i powiem e dupsko mi zmarzlo na kosc!Wlasnie pale w kominku i chyba sprawdze olej bo sie sama boje ze zabraknie..
 
Brrr ale zimnica.Ja wrocilam wlasnie ze spacwrku i powiem e dupsko mi zmarzlo na kosc!Wlasnie pale w kominku i chyba sprawdze olej bo sie sama boje ze zabraknie..

Twardziel z Ciebie, ja poszłam na spacer koło 11.00 i to aż na pół godzinki :tak:, a potem szybko leciałam na gorącą herbatkę!!!!!!
 
a ja dzisiaj nosa z domu nie wychyliłam!!!
za to siedzę i szukam w necie sukienki na ślub cywilny!!bo w sumie jak nam już dadzą dokładny termin to będę miała miesiąc do ślubu(moi znajomi dostali termin na za trzy tygodnie od momentu odpowiedzi-więc latali jak poparzeni i szukali stroi kwiatów,fryzjera itd),a że ja jestem wymagająca to wole znalezć coś teraz i niech w szafie ze 2 miesiące poleży,ale chociaż stresu nie będę miała!!!
 
o kurczaki ale zamarzłam na spacerze, a rzeka Shannon wylała na łąki super wygląda taka rwąca jak górska :-D
gastone czy mogłabyś polecić jakiś program do edycji zdjęć? ale taki z bajerami ?
 
Matusia i Ola juz poszly,poplotkowalysmy troszke..ale tak pozytywnie;-).Zdalysmy Oli relacje z porodow i jakas taka blada wyszla odemnie:baffled:
Oby wiecej takich spotkan,no i w wiekszym gronie haha
 
reklama
dziewuszki pomóżcie coś znalezć na ślub!!!muszę wyglądać lepiej niż na poprzednim hihhihi!!!a na pierwszym wyglądałam tak
 
Do góry