reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

no po tym jak widzialam suknie do koscielnego to ja nie mam watpliwosci,ze Ty czekos super szukasz i oryginalnego..... w irl sama lipa.... ja az 1 sukienke kupilam w irlandii <na wieczor panienski> byla taka biczys hehheeh krotka ze mi tylek prawie wychodzil hehheeh mozesz sobie na nk zobaczyc bo chyba tam jest zdjecie a jak potrezbowalam na poprawiny swoje to niestety nic nie kupilam i w tej samej musialam isc co na panienski.... :crazy:
 
reklama
ja myślałam właśnie nad czymś takim trochę niemoralnym,ale,,,,to irlandzki urząd stanu cywilnego,więc nie można przypału zrobić!!!dlatego będzie coś dziwnego,ale z klasą!!hehe może białe nauszniki??hehe albo wielkie serce na pupie??hmmm coś się znajdzie
 
cześć wszystkim!widziałyście śnieg hihi?!a ja w tą pogodę muszę iść do banku:wściekła/y:nie wiem czemu,ale mam zablokowaną kartę a środki na koncie mam!!!przeterminować też się nie przeterminowała!!!wrrryyyyy od samego rana jestem wściekła!tym bardziej,że niewiele załatwie bo to kontko Księcia,a ja jakoś tak wyszło,że nie jestem upoważniona!!!a do tego wszystkiego On idzie do pracy na 10-18 a ja muszę mieć gotówkę na dzisiaj i dupa blada!!!!ahhhh jak nie urok to.....

co do paszportu irl to się jeszcze nie orientuje,choć już na dniach sama będę to załatwiać dla 2 moich pociech!!!!
miłego wtorku!!Krycha wpadnę ok 12 o ile banku w powietrze nie wywale!!
 
reklama
Ostatnia edycja:
Do góry