reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Ja też ledwo widze na oczy tak mnie głowa łupie:( A tu pakowanie mnie czeka przed wylotem w środe do Polski,ale chyba przejde sie na spacer do tesco przyjemne z pożytecznym:))dotlenie się troche :)A może któraś mieszka niedaleko i na kawcie by wpadła może ty Madzia ??? co będziesz w domciu siedziała?
 
reklama
Martucha ja bardzo chętnie,ale niestety nie mogę dzisiaj!!muszę czekać na pielęgniarkę,a pózniej lece do banku!1zobaczymy się po powrocie Twoim z Pl!!Gosia też już będzie!a ja planuję pępkowe!!więc myślę,że wpadniecie obie?!a na ile Wy wogóle lecicie??
 
Martucha ja bardzo chętnie,ale niestety nie mogę dzisiaj!!muszę czekać na pielęgniarkę,a pózniej lece do banku!1zobaczymy się po powrocie Twoim z Pl!!Gosia też już będzie!a ja planuję pępkowe!!więc myślę,że wpadniecie obie?!a na ile Wy wogóle lecicie??
Madziaku ja wracam 15 wieczorkiem:))Ale Gosiak w środe będzie w domciu:)) A co pępkowego to z miłą chęcią:) Mam nadzieje że dowiem się ile moje dzieciątko ma tygodni i łudze się że będzie powyżej 12 tyg. i dowiem się co za niespodzianka nam siedzi w brzusiu:)) Odwiedze ulubiony sklepik 5-10-15 i zrobie zakupki dla maleństwa to i Carolci coś kupie:))Kocham ten sklep ma super ciuszki a przede wszystkim gatunek :))
 
No to czekam na Ciebie Martuniu!!!
ale mnie dzisiaj głowa boli!!!chyba mnie zaraziłyście tym bólem!ale ja jestem w lepszej sytuacji,bo mogę sobie tabsa wziąść(po kawie nadal mnie mdli)!!
dziwne bo teraz mam większe zachciewajki pokarmowe niż przez całą ciąże!!hehe idę robić zapiekankę ziemniaczaną(porządek dzieki niej w lodówce zrobie)
 
No dobra, melduję się, ale na chwilkę :sorry2:... Mnie też dziś (i znowu) głowa boli :-(! Nie mogę sobie przypomnieć czy w tamtym roku też mi tak dokuczał ten ból :baffled:, ale to już jest przegięcie... I jeszcze do tego Pyza marudzi i nie chciała zasnąć (dopiero padła), ale coś czuję, że zaraz wstanie...

Zmykam, zaglądnę później - już wstała, ech...
 
taki dzień do niczego!!niby słonko widać ale ciśnienie jest tak niskie,że łeb rozwala!!pielęgniarka miała być o 13-14 hmmm no cóż trzeba Jej wybaczyć!!myślałam,żeby się przekimać ale wcześniej na Nią czekałam,a teraz dziewczyny nie śpią!1!
Krycha,,,,dziecią też się pogoda udziela!!
 
A ja czekam jak na zbawienie na dostawe oleju, skończył nam się w czwrtek, zamówiliśy w piątek, mieli przywieść w sobotę i nici, obiecali że dzisiaj do wieczora przywiozą, ja mam wrażenie że w naszym domku jest zimniej niz w naszej lodówce:szok: A kominek to chyba tylko ładnie wygląda bo nic nie daje.
I najgorsze jest to ze mój N.w piatek pojechał do londynu na jakąś konerencję i ukwił, miał wrócić wczoraj popołudniu, byłam pewna ze zartuje że pociągi nie jeżdżą, w Londynie?:tak:na pewno niespodziankę mi szykuje ale nie:zawstydzona/y:z dzisiaj rana loty też odwoane i wygląda ze do jutra sie nic nie poprawi:no: A ja z wtorku na środę do polski lecę...(jeśłi w ogóle wylecimy bo oglądam wiadoości i cała ta śniezyca idzie na irlandię). Nie jeżdżą autobusy, metro, pociągi nic, miasto sparaliżowane, restauracje pozamykane, dziewczynki chyba trzeba zrobić małe zapasy do domku co by nie wychodzić w taką śnieżycę
 
Czesc dziewczeta!
Nadrobilam pisanie wasze...
Ola jak masz zimno w domu i siedzisz sama to wpadnij na kawke do mnie tzn ty na herbatke no i ta polska tv a i ciacho sie znajdzie jakies;-)
Ale wam fajnie ze sobie do PL lecicie:-(A co wy tu piszecie o sniezycach jakichs..ja nic niewiem:szok:
 
reklama
Hej Olivca nie strasz ja w środe też lece do Polski i już się ciesze na samą myśl o imprezce powitalnej którą mi przyjaciółki przygotowały będzie babska impra taki nasz zwyczaj hahha:))I mam nadzieje że śnieżyca nam nie grozi:))Chociaż moje dziewczyny to mają nadzieje że Polska zasypana na nartach i dupolotach pozjeżdżają:)) A ja to szczęśliwa że mieszkam w Irlandi bo nie znoszę zimy,mrozów i śniegu wrrr.

Czesc dziewczeta!
Nadrobilam pisanie wasze...
Ola jak masz zimno w domu i siedzisz sama to wpadnij na kawke do mnie tzn ty na herbatke no i ta polska tv a i ciacho sie znajdzie jakies;-)
Ale wam fajnie ze sobie do PL lecicie:-(A co wy tu piszecie o sniezycach jakichs..ja nic niewiem:szok:
Hej Kochanie jak mężusia się już pozbyłaś :))))To może wpadłabyś z niuńką na kawcie???Daleko nie masz hahh:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry