reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

hej dziewczynki...wszystkiego dobrego krycha!!spelnienia wszystkich marzen!!!
ja(a wsumie my) mialam pracowita soboet :) urzadzilismy malemu nowy sliczny pokoik!!!nareszcie bo z 3tygodnie sie do tego zabieralismy!!!ale naprawde pokuj wyglada swietnie :) nie chwalac sie heheh!!!buziaki dla was!!!!

Pochwal sie pochwal! Ja tez calkiemnidawno urzadzilam pokoik dla Maxa , ale taki na dole pokoj do zabaw.Max spi jeszcze z Jarkiem w pokoju wiec jego sypialnia narazie pusta stoi.Moge sie nawet pochwalic pokoikiem do zabaw bo robilam zdjecia dla rodzicow.Brakuje mi jeszcze koszy zikei na zabawki (kupilam i aaz 5 hih) ale na to musze poczekac bo nasza udarowka slabo chodzini mozemy wkrecic kretow i hakow, musimy pozyczyc od kumpla a ten ciagle pracuje.aaaale taki sobie pokoik urzadzilam:-)
 

Załączniki

  • P1000846 [640x480].jpg
    P1000846 [640x480].jpg
    33,7 KB · Wyświetleń: 33
  • P1000841 [640x480].jpg
    P1000841 [640x480].jpg
    28,3 KB · Wyświetleń: 28
Ostatnia edycja:
reklama
śliczny pokoik Gastone!to i ja może jak już posprzątam to pokaże Wam mój tzn moich dziewczyn!!!
ale mi leniuch w tyłek wlazł!!po godzinnej herbatce z Księciem przez tel już nie chce mi się wracać do porządków!!!
 
Jestem dziewczyny jestem ,tylko wy tu tylle piszecie a ja od wczoraj mam gosci z PL ze wpadam tu tylko na chwilke. Co do tipsow to pisalam /megan. Robie i zele i akryle chociaz zele dluzej i jakos tak wole zeliki;-) Biore 30 Euro. tylko bede dopiero dostepna po 20 lutym bo teraz mam gosci a10 jade do PL i 20 wracam.
Jesli chodzi o utwardzenie to faktycznie mozna to zrobic jedna warstawa zelu do tego przeznaczonym chociaz wg mnie nie bardzo to zdaje egzamin. No ale mozna sprobowc.

Gosia mam dla ciebie sansvit ale tylko jedna butelke moja mama cos pokrecila .Ale ja jade 10 lytego i moge ci wtedy przywiezc kolejna porcje syropku :-)
 
Jestem dziewczyny jestem ,tylko wy tu tylle piszecie a ja od wczoraj mam gosci z PL ze wpadam tu tylko na chwilke. Co do tipsow to pisalam /megan. Robie i zele i akryle chociaz zele dluzej i jakos tak wole zeliki;-) Biore 30 Euro. tylko bede dopiero dostepna po 20 lutym bo teraz mam gosci a10 jade do PL i 20 wracam.
Jesli chodzi o utwardzenie to faktycznie mozna to zrobic jedna warstawa zelu do tego przeznaczonym chociaz wg mnie nie bardzo to zdaje egzamin. No ale mozna sprobowc.

Gosia mam dla ciebie sansvit ale tylko jedna butelke moja mama cos pokrecila .Ale ja jade 10 lytego i moge ci wtedy przywiezc kolejna porcje syropku :-)

suuper.Odbiore ja albo moj maz w poniedzialek.Wyslij mi numer domu na priva albosmsem iileci jestem winna i oczywiscie zamawim druga butelke.:-)
 
ja juz tez nie moge sie doczekac az bede urzadzac pokoik dla mojego malenstwa..... gastone twoj pokoik jest super.... a tak w ogole to w irlandii jest ikea bo ja to uwielbiam ten sklep tyle tam mozna glupot nakupowac :tak:
 
Justynko IKEA jest w Dablinie!!
Agnieszko..ja mogę spać i 24 na dobę!więc nawet jak się w dzień położę to i tak w nocy śpie jak suseł!!!tylko właśnie ja nie mam czasu na spanie!!!
 
reklama
Ja za to jestem śpiochem,ale nie mam na to czasu!a nawet jak już legnę na kanapie wieczorkiem to wole filmik obejrzeć,albo się do księcia przytulić niż spać i tak kładę się ostatnio o 2 w nocy!!
 
Do góry