reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

CZESC BABECZKI no ja normalnie czuje sie urazona ja tez jestem wykwalifikowana tipsiara tak jak BEATA tylko ja juz wracam do pracy w poniedzialek wiec atakujcie BEATKE,ja tylko tak chcialam sie przypomniec;-)
KRYCHA wszystkiego najlepszego dla Ciebie!!!
babeczki a macie moze jakas dobra fryzjerke???tylko ja wymagajaca jestem sama jestem fryzjerka to tez tak dla przyppomnienia hahaha potrzebuje na czarnych wloskach pasemka zrobic...pozdrawiam was
 
reklama
Witam kobietki.Krycha STO LAT, STO LAT NIECH ZYJE ZYJE NAM!! Zycze ci zeby wszystkie twoje marzenia zostaly zrealizowane, i zebys zyla dlugo i bez wiekszych trosk przy swoim mezu i dzieciach. (bo mam nadzieje ze pyza bedzie miala rodzenstwo?)
My dzis pospalismy do 10.Moj dziecko jakies dziwne.Tak dlug spal i w dodatku nic nie chce jesc.Modle sie zebynie byl chory.:no:
A co kladzenia sie spac kochane to ja zasypiam miedzy 2 a 3, ale kladziemy sie wczesniej i ogladmy filmy.Kompa wylaczam wtedy kiedy malego kladziemy spac.Jest ze mnie spiosek, bardzo lubie spac ale jakos ostanio nie mam sposobnosci.Cierpie na bezssenosc, nie moge czasem zasnac do 4,5 a o 8 juz trzeba wstac.eh..
 
Ja robie wszystkimi metodami tylko tak jak mowie zaczynam prace od poniedzialku i pracuje 6 dni w tyg do 17 no wiec niedziele musze spedzac z rodzinka bo corka zapomni jak mama wyglada...wiec ciezko widze jeszcze dorabianie sobie tipsami...ja od znajomych bralam 35 euro za zele ze zdobieniem trwalym,30 ze zdobieniem lakierami i 40 za akryle mialam tez fiberglass i za to bralam 45euro.szkoda ze nie zgadalysmy sie wczesniej bo 7 miesiecy siedzialam w domku
 
Ja robie wszystkimi metodami tylko tak jak mowie zaczynam prace od poniedzialku i pracuje 6 dni w tyg do 17 no wiec niedziele musze spedzac z rodzinka bo corka zapomni jak mama wyglada...wiec ciezko widze jeszcze dorabianie sobie tipsami...ja od znajomych bralam 35 euro za zele ze zdobieniem trwalym,30 ze zdobieniem lakierami i 40 za akryle mialam tez fiberglass i za to bralam 45euro.szkoda ze nie zgadalysmy sie wczesniej bo 7 miesiecy siedzialam w domku
A ile bierzesz za pasemka?
 
Cytrus ja niestety nie robie tutaj raczej nic z wloskami oprocz scinania wloskow bo nie mam dostepu do farb z polski a tutaj nie orientuje sie co gdzie i jakie.no chyba ze mialabys swoja farbe to nie ma sprawy i wtedy sie dogadamy napewno.pozdrawiam
 
no to Sylwia chyba zafunduję sobie któregoś razu pełną odnowe!!hehe jak wyjdę od Ciebie to mnie przyszły mężuś nie pozna!!
ja właśnie sobie klapłam na kanapie a mam tyle prasowania,że nie wiem w co ręce wsadzić!!ale czytałam,że Gastone chętnie by poprsaowała i czyjeś ciuszki hihi!!
wypiję herbatkę i do roboty,bo Książe dzisiaj pracuje do 10.30 a chciałabym mieć wszystko zrobione na tip top do jego powrotu,żeby nic nie robić jutro!!!
zresztą wybieramy się do Killarney do parku na spacer!!
nastrój jakby lepszy!!!
 
No, to już jestem, na chwilkę :-p hihi...

Dziękuję za życzonka urodzinowe :tak:!!! Tak, Gastone, planujemy rodzeństwo dla Pyzy za czas jakiś ;-)!!! Megan234, byliśmy w trójeczkę, nawet myślałam, żeby do Ciebie zaglądnąć na szybką herbatkę, hahahaha, ale nie chcieliśmy przeszkadzać :sorry2:!

A teraz szybki obiadek i znów po sklepach polatamy, bo jak do tej pory to tylko Pyzę obkupiliśmy - ja nic dla siebie nie znalazłam :baffled:, ech, norma...
 
reklama
trzeba było wpadać,chociaż u mnie dzisiaj wszystko wyleciało z szafy hihi!!!wszystko mam na dywanie(wybieram ciuchy ciążowe dla Jusynki)!!
znowu mała chwilka dla mnie na łyk herbatki i pączusia hihhi!!jakoś nie mogę iść na dietę(zresztą chyba nie potrzebuje)!!
 
Do góry