reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

trzeba było wpadać,chociaż u mnie dzisiaj wszystko wyleciało z szafy hihi!!!wszystko mam na dywanie(wybieram ciuchy ciążowe dla Jusynki)!!
znowu mała chwilka dla mnie na łyk herbatki i pączusia hihhi!!jakoś nie mogę iść na dietę(zresztą chyba nie potrzebuje)!!

Ja uważam, że nie!!!! Dobrze wyglądasz, chudzielec taki (tylko w okresie połogu ;-))!!!!! Innym razem zaglądniemy, bo dziś to już chyba rodzinnie poświętujemy, ale będę tu zaglądać :tak:!!!!
 
reklama
dzieki Madzia bo ja juz powoli sie w nic nie mieszcze hihihih wpadne zaraz po powrocie z PL..... a Ty cos potrzebujesz z PL??????? albo ktoras z was ?????

ja nie pojechalam niestety na sanki :-( bo sie zle czulam buuu
 
nie ma sprawy Justynko!!ja chyba niczego nie potrzebuję z Pl,a jak coś wymyśle to dam znać!!!
oj irytuje mnie dzisiaj moja starsza córa!!nie chce się położyć do spania!!!cholercia!!nie mogę posprzątać,bo ta marudzi
 
Cytrus ja niestety nie robie tutaj raczej nic z wloskami oprocz scinania wloskow bo nie mam dostepu do farb z polski a tutaj nie orientuje sie co gdzie i jakie.no chyba ze mialabys swoja farbe to nie ma sprawy i wtedy sie dogadamy napewno.pozdrawiam

U nas w Ennis jest sklep fryzjerski,jest tam wszystko :-)

dzieki Madzia bo ja juz powoli sie w nic nie mieszcze hihihih wpadne zaraz po powrocie z PL..... a Ty cos potrzebujesz z PL??????? albo ktoras z was ?????

ja nie pojechalam niestety na sanki :-( bo sie zle czulam buuu
no i bardzo dobrze! Znaczy dobrze zenie pojechalas a nie ze zle czujesz hih.Przynajmniej nic ci sie w domciu nie stanie;-)

Wy pewnie dlatego takie cicho,bo mężusiów przy sobie macie?!a ja sama:-(,dziewuszki moje śpią,może i ja się położę trochę?!
eee tam ja tez sama.Jak zwykle.Ja to sie ciesze jak maz w niedziele nie pracuje i jutro w koncu nie pracuje!
A ja wrocilam wlasnie ze spacerku, wybralam sie do miasta i nogi mnie bola hii:baffled:
 
hej dziewczynki...wszystkiego dobrego krycha!!spelnienia wszystkich marzen!!!
ja(a wsumie my) mialam pracowita soboet :) urzadzilismy malemu nowy sliczny pokoik!!!nareszcie bo z 3tygodnie sie do tego zabieralismy!!!ale naprawde pokuj wyglada swietnie :) nie chwalac sie heheh!!!buziaki dla was!!!!
 
reklama
nie lubie jak pracuje tak długo!!!w sumie co wstaliśmy zjedliśmy śniadanie i on poszedł do pracy!!wróci zje coś i noc będzie!!a kiedy się sobą ponacieszać???
no ale praca to praca!!a ja jak zwykle marudzę!!tyle dobrego,że ma darmowe min do mnie to godzinkę ze sobą rozmawiamy przez luncha!!ale coś teraz nie dzwoni a już powinien!!!wrrry maruder mi się załącza
 
Do góry