reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

no ja wpadne bankowo Madziu tylko jak wroce z PL juz dawno takiego malenstwa na rekach nie mialam... musze sie przyszkolic przed swoim bobaskiem hihihih

a co do tipsow to juz nigdy sobie nie zrobie strasznie mi sie paznokcie poniszczyly... przed slubem sobie zrobilam bo niestety mi sie jeden pazur zlamal tydzien przed i musialam... no ale moze jakos utwardzic moje pazurki by sie dalo ..... moze Beakta wie jak < mozna tylko warstwe zelu polozyc >??????????

Megan ale masz sliczne suwaczki :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hej dziewczynki ja tak na chwilkę przywitać się i od razu życzyć spokojnej nocki.Nie zdążyłam przeczytać co dziś napisałyście <zrobię to jutro> bo mały dzis mi zajął mój cały dzień, troszkę marudził i często jadł więc jak doszedł obiad i porządki no i oczywiście Amelka to już czasu na nic nie było < ale to pewnie przez tą pogode i moim pociechom sie uzieliło> Migło mi gdzieś że nowe koleżanki do nas dołączyły więc WITAM:-) Ok ja uciekam bo mały pewnie na jedzonko 1 lub 2 w nocy się obudzi:-D
 
Krycha TY masz dzisiaj urodzinki??
wszystkiego naj naj naj...udanego powrotu do pl,żeby Wam się tam udalo na nowa zaklimatyzować!!(co ja pieprze,ja nie chce,żebyście wyjeżdzali),spełnienia marzeń i aby mężuś i Pyza wspierali Cię w każdym Twoim celu!!
 
Krycha TY masz dzisiaj urodzinki??
wszystkiego naj naj naj...udanego powrotu do pl,żeby Wam się tam udalo na nowa zaklimatyzować!!(co ja pieprze,ja nie chce,żebyście wyjeżdzali),spełnienia marzeń i aby mężuś i Pyza wspierali Cię w każdym Twoim celu!!

Dzięki piękne :-)!!! A ja myślałam, że nikt się nie zorientuje a tu proszę... Ech, ta techniak :-p...
Zmykam dziewuszki, dziś lecimy do TKMAX'a :tak:, zaglądnę później ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzien dobry dziweczynki:-)
Mezus dzis w domu hurrrrrrrrrrra!
Krycha Sto lat!Wszystkiego najlepszego,szczescia,zdrowej Pyzy i kochajacego mezusia:tak:
Wpadam poczytac przepisy Olci,milej soboty dziewczeta!
Beatka gdzie jestes?Chialam zapytac o tipsy cene i takie tam czy do ciebie trzeba przyjechac czy jak,no i czy utwardzasz pazurki naruralne albo cosik.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry