reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
pokopalo was dziewuszki ?????:-D:-D:-D:-D:-D
az mi sie oczy od czytania zmeczyly hihiiihiih
Olivca dzieki ze sie zapytalas o ta szkole ja to chyba wybiore ta srode po 18 bo wtedy z mezusiem bede mogla jupi !!!!!!!!!!!!!!
 
właśnie wciągnęłam sławne pomidory w pierzynce :tak: pycha... tylko zamiast czosnku dałam szczypiorek i koperek bo po czosnku zaliczam zgon:-(
w weekend wypróbuję inne przepisy na sałatki:-D
pa spadam już dzisiaj
miłego weekendu
 
Wy dziewczynki jakoś zawsze albo do mężów uciekacie albo tak wcześnie chodzicie spać?!my właśnie wróciliśmy z tesco!!!kupiłam dla Zuzki takiego wielkiego piesa walentynkowego!!jest śliczny a ona zrobiła sobie z niego leżankę(jest większy niż Ona)!!
idę oglądać jakąś komedie,bo nie lubie monologu prowadzić!!!pewnie jeszcze zajrzę!!a jak nie to dobranoc
 
no wlasnie dziewczynki tak szybko wzystkie uciekaja...a nocne zycie przeciez najfajniejsze..... chociaz ja tez spac na poczatku ciazy o 20 chodzilam i spalam do 12 nastepnego dnia, no ale na cale szczescie mi przeszlo z tym wczesnym kladzeniem sie

Megan jak sie czujesz ?? ja juz sie nie moge doczekac az Twoja Caroline zobacze... na zdjeciach jest slodziudka
 
Witam nowe kolezanki Karlao i Kasia 24irl (jezeli nie przekrecilam):sorry2:.Ja dopiero teraz nadgonilam wasze posty...ciezko bylo jurcze pare godzin mnie nie bylo a tu taka lektura do przeczytania:szok:Ja tylko na chwilke w sumie zagladam bo przez weekend to mezus okupuje komputer:crazy:Tipsy,Megan powiadasz...hmmm moze i ja bym sie skusila zawsze jakas odmiana a ja moich pazurow nie umie zapuscic:tak:Dobra laseczki to ja uciekam,bede jutro dobranoc papa
 
reklama
Do góry