reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

hej dziewczyny!
Moze jestem slepa, a moze zle szukam, ale probowalam znalezc cos o wypelnianiu tej karty ze szpitala.Czy ktoras moglaby mi powiedziec jak to zaznaczac?Ja nie mam bladego pojecia, a mam zaczac uzupelniac karte od przyszlego poniedzialku.Z góry dziekuje:-)
 
reklama
No to super, że sprawę masz załatwioną i zakupy się udały, tylko fakt, że zmokłaś chyba niezbyt dobrze podziała na Twoje zdrowienie!!!! Koniecznie wypij tą herbaktę - gorącą!!!!!

A ja tak sobie myślę, że te pielęgniary tak do mnie przychodziły, bo w szpitalu Pyza ciągle się cyckała i może sprawdzały czy dziecka nie głodzę no i czy deprechy żadnej nie mam... Aaa i jeszcze jedno - wiedziały, że ja sama z Małą całymi dniami, bo mąż w pracy a nikt z Polski do pomocy nie przyleciał... Ale ta co przychodziła ze szpitala była bardzo miła, więc nie przeszkadzało mi to :sorry2:!

Głowa dalej boli, ble :dry:
Ja bylam sama calymi dniami, nawet ze szpitala maz mnie odwiozl postawil dziecko i musial wracac do roboty, bo wtedy jeszcze pracowal u kogos.Ja bylam po cesarce, obolala i sama.I nikt mnie nawet o nic nie zapytal, nie srawdzal.:no:

Witam.Od 2 latek i 6 msc mieszkam w Irlandii,a dokladnie w Nenagh.Sa jakies mamy z tego miasteczka?W Limerick bywam czesto na zakupach:)Mam 3 lentniego synka:)Pozdrawiam
Witamy Kasia powiedz troszke wiecej o sobie, o swoim synku.Zaklimatyzujesz sie szybko_O np Megan wcale niedawno zapukala tutaj i prosze najwiecej szumu narobila hihihi:-D
cześć Kasia,witaj wśród zwariowanych mamusiek!!!

nastrój jakby lepiej|!!ale to pewnie dzięki tabliczce czekolady,którą pochłonełam i godzinnej rozmowie(podczas luncha)z Księciem!!!
a tak swoją drogą szukam dobrej niedrogiej tipsiary!!muszę coś koło siebie zrobić,bo mnie krew zalewa jak widzę jak się przez ciąże zaniedbałąm!!
Jak to tipsiary szukasz? Przeciez mamy tu tipsiare! A beata?
 
hej dziewczyny!
Moze jestem slepa, a moze zle szukam, ale probowalam znalezc cos o wypelnianiu tej karty ze szpitala.Czy ktoras moglaby mi powiedziec jak to zaznaczac?Ja nie mam bladego pojecia, a mam zaczac uzupelniac karte od przyszlego poniedzialku.Z góry dziekuje:-)
hej Karlao, ja chyba przegapiłam gdzies twój wątek, jesteś też z limerick? Twój suwaczek to ile jesteż już w ciąży czy ile do końca? Ja nie bardzo wiem o jaką kartę chodzi to może dziewczyny pomogą. Napisz coś więcej o sobie
 
heh no ten suwaczek troche mi sie nie udal, nie jestem za dobra w te klocki :zawstydzona/y: Pokazuje ile zostalo do konca :-)
A jestem z Shannon.We wtorek mam wiyte w szpitalu i powinnam miec wypelniona pierwsza tabelke z karty(tej, ktora zabieramy do domku)
prosze o pomoc ;-)
 
heh no ten suwaczek troche mi sie nie udal, nie jestem za dobra w te klocki :zawstydzona/y: Pokazuje ile zostalo do konca :-)
A jestem z Shannon.We wtorek mam wiyte w szpitalu i powinnam miec wypelniona pierwsza tabelke z karty(tej, ktora zabieramy do domku)
prosze o pomoc ;-)

o prose Shannon , Sylwia tez jest z Shannon.
 
ja to chyba naprawde zamot jestem?!
1.Gastone masz racje zapomniałam,że Beatka robi pazurki!!
2.Karlao jakoś nie widziałam wcześniej??Kochana Ty jesteś nowa??czy ja zakręt jestem??


hehe Gastone fakt,niedawno do Was trafiłam,a zadymiara ze mnie pierwsza!!
dzisiaj ślęczałam i układałam sobie w głowie jak napisać skargę na chuściare hehe\(nie popuszczę jej)

te moje płaczki to chyba rzeczywiście hormony?!
znowu wyję tylko teraz słysząc piosenkę "niecierpliwi"piaska i chojnackiego!!heh przypomniały mi się czasy małżeństwa z Krzysztofem!!ehhh
 
Wiesz, z tylu tej karty jest taka tabela.Trzeba liczyc ruchy maluszka, jesli naliczysz 10 to cos tam, tylko wlasnie nie wiem co ;p i tak patrze na to i chyba zakoloruje jak mi wypadnie, bo troche trudno liczyc jak sie siedzi w pracy :p
 
reklama
aaa o to Ci chodzi!!!
to jest tak piszesz na górze date np dzisiaj i zakolorowujesz kwadracik o której godzinie naliczyłaś 10 ruchów!czyli jeśli kopało Cię o 12 to zakolorowujesz godz 12 Pózniej powiedzmy 15 itd!!ja tego nie wypełniałam bo mówiłam im,że z małym dzieckiem ja nie mam kiedy tego wypełnić!!!
 
Do góry