reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Olivca skoro na szkole rodzenia trzeba chodzic w parze, to moze zostalabys moja para tam, hehe?:-) moj maz pracuje w ciagu dnia, ja zreszta tez. ale w pracy powiedzieli ze moge spokojnie wychodzic na zajecia bezproblemowo, a szpital mam 5 min od pracy. wiec jak bedzie?? pomysl:tak:
 
Olivca skoro na szkole rodzenia trzeba chodzic w parze, to moze zostalabys moja para tam, hehe?:-) moj maz pracuje w ciagu dnia, ja zreszta tez. ale w pracy powiedzieli ze moge spokojnie wychodzic na zajecia bezproblemowo, a szpital mam 5 min od pracy. wiec jak bedzie?? pomysl:tak:

ale kurde, pewnie jedna osoba musi byc ta "rodzaca" a druga nie... wiec odpada :baffled:
 
Witam.Od 2 latek i 6 msc mieszkam w Irlandii,a dokladnie w Nenagh.Sa jakies mamy z tego miasteczka?W Limerick bywam czesto na zakupach:)Mam 3 lentniego synka:)Pozdrawiam
hello, ja też nie jestem z limerick ale mieszkam trochę bliżej bo w castleconnell :tak:

a ja poszłam na spacer w deszcz:baffled: bo wczoraj nie byliśmy i łeb mnie bolał:wściekła/y:
 
cześć Kasia,witaj wśród zwariowanych mamusiek!!!

nastrój jakby lepiej|!!ale to pewnie dzięki tabliczce czekolady,którą pochłonełam i godzinnej rozmowie(podczas luncha)z Księciem!!!
a tak swoją drogą szukam dobrej niedrogiej tipsiary!!muszę coś koło siebie zrobić,bo mnie krew zalewa jak widzę jak się przez ciąże zaniedbałąm!!
 
Witam.Od 2 latek i 6 msc mieszkam w Irlandii,a dokladnie w Nenagh.Sa jakies mamy z tego miasteczka?W Limerick bywam czesto na zakupach:)Mam 3 lentniego synka:)Pozdrawiam
Witaj kasiu, "niny" to faktycznie rzut beretem i dużo ludzi z limerick pracuje tam w dawnie czy coś tak. Fajnie że trafiłaś do nas:)
Justyś pytałam z zapisaniem ale trzeba byc osobiście bo muszisz poda cswój adres, datę porodu(przewidywaną) i wybrac dzień bo jest do wyboru wtorek 14.30 lub środa 18.30, ja dalej nalegałam na zapisanie ale bez tych danych to niemożloiwe a poza tym mieli dużo przypadków że ktoś kogoś zapisywał a ta osoba nigdy nie przyszła i tylko miejsce zajęła.
Poza tym nie wiem czemu tyle szumu robią jak ja mam termin na 24 lipca a zapisali mnie na 26 maja bo kurs powinnam skończyć na cztery tygodnie przed porodem więc ta szkoła to 3-4 spotkania po 2 godziny, trochę rozczarowana jestem. Jak pani wertowała kalendarz to maja jeszcze mnóstwo pełnych miejsc więc śmiało nawet po 24tygodniu można iść, poza tym w piąti o 1.45 nie ma szkółki tylko czekaja włańie na nowe mamusie do zapisania i już wtedy powinno się zostać na pierwszej lekcji, która trwa 2 godziny i jest z fizjoterapeutą. Ja dziś nie mogłam bo pielegniarka mi powiedziała że to tylko zapisy więc pójdę 13tego odrobić, jak ktoś jest chętny to zabiorę:);-)
 
reklama
Kurne, dac wam chwile a tu tyle nabazgrolone :-). Ja male porzadku w chalupie bo siorka dzis przylatuje:tak:. A zapomnalam wam dziewczynki napisac ze oznajmiam ze od dwoch dni nie karmie juz piersia. Czyli karmilam rowne 5 miesiecy. I tak mi jakos glupio ze wszystko moge juz jesc. Jak kupilam sobie red bulla to z 10 min sie zastanawialam czy aby napewno juz moge. Dziwne takie jakies uczucie haha. No i weekend sie zbilza i az strach, bo po jednym piwie odlece po takim czasie abstynencji ;-)
 
Do góry