reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Dzieki olivca mi tez sie samej nie chcialo isc na ta szkole a moj mezus nie zawsze bedzie mogl no chyba ze te zajecia po 18 sie zaczynaja....

Wlasnie sie wybieram na miasto jak wroce na bank wpadne na stronke bo nie chce miec zaleglosci jak wczoraj i przedwczoraj hihiii
 
reklama
To znowu ja:)) Jak sobie radzicie z zachciankami?? Mdli mnie po wszystkim :((jeszcze bardziej jak czegoś nie zjem:) No i wciąż jestem głodna i zakochana w Mc donaldzie:)) Tak to jest i jak tu nie utyć?!! A zapach kawy doprowadza mnie do furii:)) I to mnie największą kawoszkę !Myślałam że z kolejną ciążą będzie lepiej ale coś jest odwrotnie:))) Pozdrawiam:)) Megan dzięki za komplement ale faktycznie boje sie że teraz też kilogramki dadzą o sobie znać ale cóż:))):-)
 
Justyna ty sie nie boisz na sankach zjezdc w 25 tygodniu ciazy? Ja bym sie bala.Odwazna jestes.
Dziwne z tymi pielegniarkami ze tak do was przylazily.U nas jest jedna taka pindzia i glupia jak but.Nic nie wie a jak wie to same bzdury jakies opowiada, koszmar.. U mnie spedzala 5 minut i hola do domu.
Marta ja w ciazy nie moglam patrzec na czekolade, moj maz snie raz zostal wydalony z pokoju jak wcinal delicje, a mnie zapach czekolady tak mulil ze bylam az zla na niego, chociaz uwielbiam czekolade!!Za to jadlam 2 kilo jablek dziennie, kwasnych i twardych obowiazkowo.Mamam moja wtey byla pewna ze bedemiala syna bo tak samo miala jak bylza w ciazy z moim bratem.
 
a ja zmokłam jak cholera!!!!
opłaciłam co miałam opłacić,ale spodni nie kupiłam!!!tylko spodenki dla starszej i sukienkę dla młodszej w EXIT!!
ale kupiłam 2 pączki!!na kawe dalej patrzeć nie mogę,więc wciągne je z herbatką!!cieszę się,ze chociaż tyle dzisiaj załatwiłam!!!liczę na w miarę ładną pogodę w niedziele to się wybierzemy do Killarey!!
 
no ja lece jutro się zapisac bo w tamtn piątek zaspałam. To daj znać na kiedy się zapisujesz skoro mamy wybór o jasne że lepiej razem, ale właśnie mi się przypomniało ze do polski lecę więc 13tego chyba zacznę, nie mam więc wyboru

Hej . no wlasnie chcialabym tego 13/02 tez isc. tylko jak wyglada zapisanie sie tam? cos tam w szpitalu wpisali mi w karte 6 lub 13. czy to znaczy ze musze sie jeszcze gdzies zapisac? wiesz cos moze?

pozdrowionka!
 
a ja zmokłam jak cholera!!!!
opłaciłam co miałam opłacić,ale spodni nie kupiłam!!!tylko spodenki dla starszej i sukienkę dla młodszej w EXIT!!
ale kupiłam 2 pączki!!na kawe dalej patrzeć nie mogę,więc wciągne je z herbatką!!cieszę się,ze chociaż tyle dzisiaj załatwiłam!!!l

No to super, że sprawę masz załatwioną i zakupy się udały, tylko fakt, że zmokłaś chyba niezbyt dobrze podziała na Twoje zdrowienie!!!! Koniecznie wypij tą herbaktę - gorącą!!!!!

A ja tak sobie myślę, że te pielęgniary tak do mnie przychodziły, bo w szpitalu Pyza ciągle się cyckała i może sprawdzały czy dziecka nie głodzę no i czy deprechy żadnej nie mam... Aaa i jeszcze jedno - wiedziały, że ja sama z Małą całymi dniami, bo mąż w pracy a nikt z Polski do pomocy nie przyleciał... Ale ta co przychodziła ze szpitala była bardzo miła, więc nie przeszkadzało mi to :sorry2:!

Głowa dalej boli, ble :dry:
 
czesc dziewczynki ja mam pytanie co do tego odliczenia wynajmu chodzi o to ze ja od ponad roku wynajmowalam domek ale od czerwca tego roku zmienilismy i wynajmujemy apartament i jak mialabym to zrobic??i jeszcze jedno czy ginekologa z medipolu tez moge odliczyc nie mam karty medycznej???pozdrawiam w ten piekny dzionek...


Hi, Hello ;)
to wtedy musisz odliczyc biezacy apartament- tak mysle. a moze dwa? sprobuj wyslac 2 formularze med 1 z roznymi danymi landlordów i adresami. moze uwzglednia? bo w sumie, czemu nie skoro sie caly rok placilo... co do gina- to tak, wliczaja sie wszystkie koszty medyczne- w tym wizyty u lekarzy, nie wazne, ze nie GP. ale tak jak napisalas nie mozna miec karty med.
mala sciaga po ang: http://www.taxireland.ie/documents/general/2008booklet_health.pdf

Pozdr
 
reklama
Witam.Od 2 latek i 6 msc mieszkam w Irlandii,a dokladnie w Nenagh.Sa jakies mamy z tego miasteczka?W Limerick bywam czesto na zakupach:)Mam 3 lentniego synka:)Pozdrawiam
 
Do góry