reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Gastone, dzięki za info. Mocno się zastanawiam nad tym zewnątrzoponowym, troszkę przerażają mnie ewentualne negatywne skutki, ale z drugiej strony nie chcę zgrywać bohaterki i za wszelką cenę rodzić bez żadnej pomocy. Kurczę, jak się tak częściej zastanawiam i czytam takie słowa jak Twoje to już mniejszego mam cykora co do dogadywania się. Faktycznie, jest tu taka mieszanka narodowości, że jakoś muszą sobie radzić... Pogoda fantastyczna, idę zaraz ze szwagierką pobujać się trochę po mieście i jakieś fotki napstrykać, oczywiście w tępie żółwim, bo inaczej już się nie da ;-)!!! No nic, to zmykam, miłego dnia, pa
 
reklama
Krycha jesli chodzi o skutki zewnatrzoponowego to wez to na chlopski rozum.Jak ma sie cos stac to sie stanie i bez z nieczulenia.Co ma byc to bedzie.Skutki moga byc w postaci pozniejszych boli glowy lub kregoslupa.Ja tylko zlapalam migreny, a wczesniej nie wiedzialam co to bol glowy.ALe jakbym miala rodzic naturalnie drugie dziecko (a prawdopodobnie bedzie znow cc - czyli tez epidural) to wziela bym na 100.ale wybor nalezy do ciebie bo masz prawo sie bac o twoje zdrowie.Moze dla upewnienienia poczytaj cos na forach o epiduralu.Zeby podjac 100 % decyzje.
Co do strchu to przerzylam chwile grozy.Wyszlam na ogrod powiecic pranie, moje dziecko ogladalo bajki i widzialam je przez szybe.Chce wejsc do domu a dzrzwi sie nie otwieraja.Zatrzasnely sie!!! Brama od ogrodu zamknieta na klodke, ja bez telefonu zeby zadzwonic.Jedyne co to okno od ubikacji otwarte, tylko co z tego jak drzwi od utility room zmkniete na kluczyk bo nie chce zeby maly tam wchodzil bo tam detergentow duzo.Jezu szarpie, wale, wyrywam i nic.Po 10 minutach stanelam na krzesla ogrodowe i wolam sasiadke.Sasiadka przyleciala i patrzy na mnie z drugiej strony przez okno, ale co moze zrobic,Mysle zadzwoni do pracy do meza ale ja numeru nie pamietam.I na szczescie tak mocno szarpnelam ze w koncu drzwi sie otworzyly.Cala sie trzese, pot sie ze mnie leje.I teraz jak bede wychodzic na zewnatrz bede brala ze soba telefon, klucze od ogrodu, i klucze od domu.Caly zestaw.cholera ale by bylo jakbym nie otworzyla....
 
Ja Też mam problemy ze snem..Dzidzia tak sie wygina,nie wiem czy wy tez tak macie ale przewaznie wieczorem jak pora spać to moj brzuch ma dziwny ksztalt :D gdzies wystaje reka a gdzies noga,po prawej stronie jest wielki po lewej prawie plaski :D smiesznie to wyglada ale troszke tez boli bo sie skora naciaga chyba. to samo jest w nocy,na prawym boku spac nie moge bo dzidzius cos sobie wyciaga,przestawiam sie na lewy to on to samo,na plecach nie wygodnie wiec pozostaje mi pozycja siedziaca lub mieciutka podusia pod bok.Daje jakos rade :p

Kiedy macie najblizsza wizyte w szpiatlu moze z ktorąś sie tam spotkam. ja mam 12.08.2008 na godzine 10:30.

Ja tez mieszkam w centrum przy Thomas Street.

i znowu sie zachmurzylo :(
 
czesc!!!OLA ja mam kolejna wizyte niestety 19 sierpnia:-(nie przejmuj sie ja tez spac nie moge mam dokladnie to samo co ty.mam pytanko jak mam wkleic suwaczek (probuje juz od wczoraj)pozdrawiam
 
dzieki OLA za pomoc.a wiesz jaka plec dzdziusia???u mnie ma byc coreczka...no ale zobaczymy.pozdr:-)


Nie ma za co.polecam sie na przyszlosc :-) u mnie tez ma byc dziewczynka ale to roznie bywa wiec niech bedzie co ma byc i tak bede szczesliwa oby dzieciaczki byly zdrowe. :* lece po tetrowe pieluszki teraz bo obiadek dla rodzinki juz zrobiony. zajrze pozniej. :*:*

Oto moja dzidzia z brzuszka.W 13tygodniu ale widac dosyc wyraznie :) :-):tak:


14.jpg
 
dziewczynki a czy mozecie jeszcze napisac po ile sztuk mniej wiecej ciuszkow dla malenstwa bierzecie do szpitala.ja spakowalam tak jak pisalo na tej kartce ze szpitala po 8!?ladna dzis pogoda i strasznie tu pusto...pozdrawiam
 
dziewczynki a czy mozecie jeszcze napisac po ile sztuk mniej wiecej ciuszkow dla malenstwa bierzecie do szpitala.ja spakowalam tak jak pisalo na tej kartce ze szpitala po 8!?ladna dzis pogoda i strasznie tu pusto...pozdrawiam

Hm... 8 sztuk, coś dużo :szok:... Ja spakowałam po 3 sztuki - body z krótkim rękawkiem i pajacyki, 2 czapeczki bawełniane i 3 pary skarpeteczek, no i osobny komplet na wyjście! Nie wydaje mi się żeby więcej było potrzeba... Olaaa89, kurcze, a ja mam wizytę dzień po Tobie, 13.08... ;-)
 
reklama
Witam. Faktycznie pogoda dzis ladna wiec wykorzystalam na maly spacer.ale normalnie juz myslalamze nie dojde do domu. Brzuch twardy jak skala pzrez caly czas,plecy bola ,na dole wszystko ciagnie uff...jeszcze troszke:-)
 
Do góry