reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

dzięki megan ja rzadko bywam w centrum i jeszcze się nie rozglądałam za tymi ciuszkami :-(dopiero załatwiam formalności, bilety,restaurację, gości...jest zamieszanie, bo my z szanownym M z różnych stron Polski jesteśmy
w najbliższym czasie pojadę do centrum i odwiedzę te sklepy:tak:

ms.marple ja tez w polsce chrzciny ale na Wielkanoc, a co do ubranek to ja w H&M widziałam fajne nawet a poza tym na allegro jest masa super ubranek i nie drogo i szyte na miare niektóre wiec ja chyba tam zamówie i niech wyślą do babci i tam niech czeka;)
dzięki obejrzałam allegro jest taki wybór, że w głowie się kręci :szok: Bąbel ma już 65cm więc musiałabym kupić na co najmniej 68 ... a może jeszcze większe :baffled:

chyba najpierw rozejrzę się tutaj bo Bąbel rośnie jak szalony i mogę trafić kulą w płot :dry:
 
reklama
Cześć dziewczyny:-) jestem Marta .W limerick mieszkam od kilku miesięcy:)) Mam troje dzieciaczków 11 lat Magdalena 8 Marti 2 Mareczek:)) No i niedawno się dowiedziałam że w brzusiu siedzi jeszcze jedna maskotka:)) Mam pytanko znacie może jakiś lek przeciwbólowy (bezpieczny) i skuteczny??Bolą mnie zdrowe zęby i okropnie głowa przypuszczam uroki ciąży ale czasami nie do zniesienia:))Pozdrawiam:-)
 
ojojoj ale świętowanie dzisiaj HURAAAAA!!!!!:-D:rofl2::-D:rofl2::-D:rofl2::-D:rofl2:
Megan moje gratulacje!!! Do białego winka zdecydowanie kurczkowo:) może z makaronikiem, taki właśnie włoski styl bo i romantycznie i szybciutko:)
Cytrusku torcika będziecie mieć... ojoj chyba jutro wpadnę na tą polską telewizję hihi bo mi aż ślinka cieknie:-p
A ja wczoraj za namową mamy że miłość trzea pielęgnować jak kwiatki w ogrodzie i takie tam, obiecałam że zrobię romantyzną olację bo z tymi ciążowymi dolegliwościami zappomniałam całkiem o bożym świecie i sojej kobiecości, ale co, on kończy pracę o 12w nocy więc ja już spałm jak suseł...dziś wypiję kaweke albo ze dwie i też będzie kolacyjka i kurczakowo, obym tylko dotrwała do tej pory i nie padła jak wczoraj:)
 
Cześć dziewczyny:-) jestem Marta .W limerick mieszkam od kilku miesięcy:)) Mam troje dzieciaczków 11 lat Magdalena 8 Marti 2 Mareczek:)) No i niedawno się dowiedziałam że w brzusiu siedzi jeszcze jedna maskotka:)) Mam pytanko znacie może jakiś lek przeciwbólowy (bezpieczny) i skuteczny??Bolą mnie zdrowe zęby i okropnie głowa przypuszczam uroki ciąży ale czasami nie do zniesienia:))Pozdrawiam:-)

Witam Cie!apap jest dobry, jesli posiadasz ;) mnie tez bolala niemilosiernie glowa przez weekend, 1 tabletka i pomoglo. ale niektorym nie pomaga...wiec trzeba sie duzo wietrzyc, tez przed snem (okno w sypialni) i wode pic!!duzo duzo wody! a co do zeba, to niestety nie wiem. warto zadzwonic do medipolu i zapytac moze dentystke ;)
 
Czesc dziewczeta:-)ja dzis ostatnia i to jak spozniona!
Megan gratuluje zareczyn,no to w sumie bedziemy takimi druchnami forumowymi no nie?Nakolacje zareczynowa...hmmm moze salatke gyros z cyckami kurczka?ale to chyba malo oficjalne:baffled:
Mayaosa z tego co piszesz wydaje mi sie ze jak mam medical card to chyba nie bardzo jest c odliczac:confused:
Co do krzeselek do karmienia to ja mam Graco i jestem zadowolona bez zadnych bajerow typu regulacja gora dol czy siedzenia.
Dzis swietowanie u mnie tez:-) uroczysty obiad prawie gotowy jeszcze tylko wino i torcik dla mezusia.. no i ja w nowej sukience:tak:Lece do sklepu bo sie niewyrobie.papapa

zgadza sie, znalazlam info, ze jak sie ma medical card to odliczenia te cie nie dotycza.

Sluchajcie ciezarne, a wogole czy mozecie napisac ktora jest w ktorym tyg ciazy? bo jakos nie moge sie polapac, a postów jest tyle, ze wstecz nie chce mi sie zagladac. moze trafie z kims na porodówke? ;) miejmy nadzieje, ze tam trafie w terminie!
ja jestem w 15 tyg. porod mam na 25 lipiec.
czekam na wasze info.

dzieki i pozdrawiam!:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Sluchajcie ciezarne, a wogole czy mozecie napisac ktora jest w ktorym tyg ciazy? bo jakos nie moge sie polapac, a postów jest tyle, ze wstecz nie chce mi sie zagladac. moze trafie z kims na porodówke? ;) miejmy nadzieje, ze tam trafie w terminie!
ja jestem w 15 tyg. porod mam na 25 lipiec.
czekam na wasze info.

dzieki i pozdrawiam!:-)

Wiekszosc ma suwaczki wiec latwo zobaczyc:-)
Marta witaj wnaszym gronie! Ja popieram paracetamol niestty tylko ..To ty bedziesz miala 4 pocieche? nono doswiadczona mama :tak:
 
O ja chyba urodze zaraz po tobie :))Aczkolwiek dowiem się tego tak naprawde gdzieś za tydzień jak polece do Polski:))Bo ja zaszłam w ciąże jak jeszcze karmiłam piersią mojego Malika a różnie miałam miesiączkę ale według ostatniej to mam termin na 16 sierpnia czyli gdzieś 13 tydzień :))Pozdrawiam:))A może się okazać że ty przenosisz ja zacznę wcześniej i jeszcze kawke na porodówce wypijemy:))
 
reklama
Czesc Martusia:-)!
Olivca wpadaj na kawusie i ta polska tv,a torcik to taki udawany ze sklepu;-)no ale okragly jest,swieczki sa,wiec mozna powiedziec ze tort.Obiadek gotowy jeszcze tylko wbic sie w kiecke,szczelic make-up i powinno byc git!:-D
 
Do góry