reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

Ja też namawiam męża na małe zakupki;) tj wczoraj widziałam super buciki;) dla mnie i dla Amelki świetną sukienkę którą by mogła we Wielkanoc ubrać na chrzciny maluchów no i na ślub wujaszka a potem by mogła jeszcze ją na jakieś okazje wsunąć więc wierce mężusiowi dziurkę żeby jeszcze przed pracą <dziś zaczynają się nocki;(> i po bilansie małego pojechał do miasta. Tylko ciężko go odciągnąć od Will <kupiliśmy wczoraj tą matę do fitnesu itd > bo skoki trenuje hehehe ale powiem szczerze że mnie też to wciągnęło i puki mały śpi a mała jest w przedszkolu to szalejemy hihih
 
reklama
ja tez ci gratuluje megabn :) :) :) co do przepisu to mhh ja niestety jestem poczatkujaca kucharka wiec rad i przepisow jeszcz nie daje hehe!!!
ide z młodym jednak do lekarza coś mi sie wydaje,ze zapalenie krtani ma...juz sie boje jak ta wizyta przebiegnie,bo domi tak zadko widzi lekarza,ze na jego widok strasznie drze pape...ale mysle,ze damy rade!!!papa
 
ja też już myślę o chrzcinach..chociaż chyba zrobie dopiero na święta tak jak Ty Kajka!!bo moja mamuśka przylatuje,zresztą trzeba się wbić w jakąś sukienkę,a Susanaah była chrzczona jak ja miałam wielki bebech!!!(8 miesiąc)
no i nastała krótka chwilka relaksu(obie śpią)ciekawe jak długo??ooo już Zuzka wstała:-D
 
ubranek przyznam szczerze,że jest tu strasznie dużo!!!zaczynając od sklepu pasmanteryjnego Lena(widziałam tam garniturki na wystawie)obok,jest taki bielizniarski tam też są!!po drugiej strony ulicy william jest butik(na piętrze suknie ślubne na dole chrzcielne),z williama jak się idzie na dworzec jest sklep(chyba obok jubilera)tam są prawie same ciuszki do chrztu,do tego jeszcze guinnes!!jak mi się jeszcze coś przypomni to wpiszę!!ceny kształtują się między 40 a 120 e!!więc jest w czym wybierać!!
 
Czesc dziewczeta:-)ja dzis ostatnia i to jak spozniona!
Megan gratuluje zareczyn,no to w sumie bedziemy takimi druchnami forumowymi no nie?Nakolacje zareczynowa...hmmm moze salatke gyros z cyckami kurczka?ale to chyba malo oficjalne:baffled:
Mayaosa z tego co piszesz wydaje mi sie ze jak mam medical card to chyba nie bardzo jest c odliczac:confused:
Co do krzeselek do karmienia to ja mam Graco i jestem zadowolona bez zadnych bajerow typu regulacja gora dol czy siedzenia.
Dzis swietowanie u mnie tez:-) uroczysty obiad prawie gotowy jeszcze tylko wino i torcik dla mezusia.. no i ja w nowej sukience:tak:Lece do sklepu bo sie niewyrobie.papapa
 
no to złóż od nas życzonka małżonkowi!!!
tak jesteście moimi druhnmi i już niebawem będę Was prosić o pomoc w wyborze suknii na ślub cywilny hihih!!
a dzisiaj chyba na dopełnienie całej radości pofarbuję włosy przed Księcia powrotem z pracy!!tyle,że siedząc przed kompem z niczym się nie wyrobie,a po 17 jeszcze moja mama na skype mnie męczy!!no bo takie wieści a ja jej tylko przez tel dałam rade wydukać,że wkońcu się zdecydowaliśmy!!!
a kolacja musi być gotowa na 19.45!!
ale spoko pózniej wsadzę sobie motorek w tyłek i nadrobie!!!jeszcze do Krychy po filmy,ahh brak czasu,a tu mnie lenistwo dopadło!!!
 
ms.marple ja tez w polsce chrzciny ale na Wielkanoc, a co do ubranek to ja w H&M widziałam fajne nawet a poza tym na allegro jest masa super ubranek i nie drogo i szyte na miare niektóre wiec ja chyba tam zamówie i niech wyślą do babci i tam niech czeka;)
 
reklama
Do góry