reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

to ja...dzieki dziewczyny za wszystko....ja sie najbardziej udzielam na forum ciaza po poronieniu....jakos tak wyszlo niestety,,,,co do moich dziewczyn to sa w wieku 14, 11 i 10 lat....tak wiec odchowane.....przydalby sie taki jakis maly moze,.....ale coz....za tydzien cos wam napewno naskrobie jak juz moze bede cos wiedziec ...tak wiec...pozdrawiam serdeczniie
 
reklama
czesc!!!ale pogoda dzisiaj!!!nudy,nudy,nudy.chcialabym miec juz w ramionach moja slodka coreczke mialabym zajecie!!!dzisiaj zaczal mi sie 37 tydzien...jeszcze troche przedemna...ale moze mala bedzie chciala wyjsc wczesniej:happy:fajnie by bylo...wiem,wiem nudze strasznie pozdrawiam was bardzogoraco
 
Ostatnia edycja:
Elo ;-)!!! I jak Wam dzisiaj dzionek mija? U mnie nadal napięty czas, ale w końcu zabrałam się za pakowanie do szpitala i kurcze, miejsca już w torbie nie mam, a jeszcze trochę do zabrania :crazy:... Sylwisko22, witamy wśród nas, żałuję, że jestem lekko "opóźniona" ;), ale z porodem nigdy nic nie wiadomo, może się spotkamy w szpitalu... My mamy termin na 02.09, więc bliziutko :tak:! Też mam potowrnego pietra jak sobie poradzę, bo mój angielski również pozostawia wiele do życzenia, ale na 100% damy radę! Również nie mogę się doczekać porodu, ale lepiej żeby nasze Maleństwa poczekały z tym poznawaniem świata na odpowiedni termin! Tak czy inaczej odwagi i powodzenia życzę, oczywiście Tobie Beakta również :))!!!! Aga_irlandia - super, że cos się w końcu ruszyło, mam nadzieję, że te badania coś w końcu wyjaśnia, oby! Tak czy inaczej czekamy na wieści!!! No nic, znikam, zbieram sie powoli na spacerek, po męża, ale udanego wieczorku Wam życzę, pozdrawiam, pa :-)
 
Szukam Mam ktore rodzily lub beda rodzily wlasnie w tym szpitalu. Ja mam termin za 3 tygodnie i chcialabym wiedziec jak tam jest,jaka opieka i ogolnie wszystko.wiec prosze pisac :-) pozdrawiam
 
reklama
KRYCHA jesli znajdziesz chwilke to napisz mniej wiecej co spakowalas do tej torby:-)bo ja tez juz spakowana.tylko slyszalam kilka wersji od kilku kolezanek i w koncu spakowalam sie po swojemu.chcialabym sprawdzic czy mam wszystko...mam nadzieje ze spotkam jakas mila Polke w szpitalu i bedzie ok!!!pozdrawiam was goraco:laugh2:
 
Do góry