reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

Aine my się nie żegnamy absolutnie, bo wirtualnie to jestes z nami i już. mam nadzieję że szybciutko się podłączycie do komp. i trzymam w kciuki za pracę, tak mocno mocno. A Galway jest śliczniutkie :) Zawsze dobrze mieć swojego człowieka gdzies tam w świecie:) Ściskam Cię baaaaaaaaardzo mocno:)
 
reklama
o jestem dzis pierwsza :)ania powodzonka w nowym miejscu!!!caluski dla natalki!!!odezwij sie jak najszybciej!!!
aco do mojego nieszczesnego pps...to znalazlam w domu jakas legitymacje i mam nadzieje,ze mi to przejdzie!!!a prawko wsiaklo na dobre...ej na prawko nie mozna pobrac zadnych kredytow w prowidencie np???bo nie wiem czy to zglaszac..moze sie jeszcze znajdzie.
milego dzionka dziewczynki!!!
 
Hej!!! A moje dziecię dziś się tylko raz obudziło, o 02.00, a potem dopiero po 07.00, więc my już na nogach, i tak szczerze mówiąc od tej pobudki w nocy nie chce jeść :confused:, hm... Gdzieś jej apetyt wcięło... Pogoda, na razie, ogólnie ble!!!! A tu na zakupy trzeba iść :dry:...

dziewczynki, wpadłam, żeby się pożegnać na jakiś czas, bo będę odcięta od sieci:( mam nadzieję, że o mnie nie zapomnicie;-) szkoda mi wyjeżdżać z Limerick:-( ale cóż, życie. mam nadzieję, że nie stracimy kontaktu:) całusy!

Pewnie, że nie zapomnimy, co to w ogóle za pytanie!!!! Ale jak tylko dorwiesz się do sieci to się ozwij!!!!!!!!!!

my byliśmy małą zarejestrować(nie udało nam się_szczegóły jak pójdą dzieci spać)

No i co, gdzie te szczegóły????????????????????????

na prawko nie mozna pobrac zadnych kredytow w prowidencie np???bo nie wiem czy to zglaszac..moze sie jeszcze znajdzie.

Wydaje mi się, że tylko na dowód, ale 100% pewności nie mam :baffled:...

Miłego dzionka :sorry2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam sie i ja kobialki.Ania bedziemy bardzo tesknic i mamy nadzieje ze szybko sie odkujecie i bedzie wszystko cacy a do nas wrcaj jak najszybciej bo bedziemy tu czekac na ciebie!
Justysia odkurzacz mozna kupic przez stronki internetowe.Wystarczy ze wpiszesz w wyszukiwarke Roomba i pokaza sie.w tej chwili jeden z modeli kosztuje 199 euro.
ale ten model jest bez czasowego ustawicza co sie bardzo przydaje , bo nastawisz sobie na godzine i sie wlaca no przed twoim wstaniem z lozka hehe.Najlepszy jest model 560 ale do kupienia tylko w GB.Jesli chcesz zobaczyc jak to dziala zobac na youtube.
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczeta! dziekuje wam serdecznie za te wszystkie porady! przydaja sie, bo musialam sobie pare rzeczy przetlumaczyc i spisac na kartce...np. przebyte choroby. do tej pory nie wiem jak wymówic "anaestehtization" ;) niestety ta czesc medyczna angielskiego, jest mi obca. a co wiecej o mnie, juz pisze: tak naprawde bylam w Polsce w styczniu na 2 tyg, i zrobilam sobie potrzebe badania krwi i moczu, na posiew z pochwy, szyjki macicy a takze Usg w 3d. wszystko wyszlo ok! tu za wiele sie nie spodziewam, bo w szpitalu bylam juz 2 razy, na samym pocz. ciazy. mialam male plamienia. ale oczywiscie nikt nie byl w stanie mi pomoc, wiec pognalam do polskiego gina i dostalam duphaston. plamienia przeszly. nie byla to krew, ale bardziej jakas wydzielina. tak czy siak w spzitalu zrobili mi wtedy tylko usg, a poniewaz bylo za wczesnie i nie bylo widac jeszcze serca, odeslali mnie z kwitkiem...potem bylam jak juz sie serduszko pojawilo, ale tylko na samym scanie. czekalam ok.1.5godz. Dlatego chcialam sie upewnic czy bede mi znowu robili scan tutaj i czy wogole sa w stanie stwierdzic plec dziecka w 15 tyg?! jestem juz powoli bardzo ciekawa. wogole to przez mdlosci schudlam 4 kg, a brzucha a ni widu ani slychu na razie. dodam, ze generalnie mam drobna nadwage i to moze dlatego? piszczcie jak najwiecej, bo milo sie to czyta;-)
pozdrówka!
 
reklama
Mayaosa, a w której części Limerick mieszkasz???

Zaglądnęłam na to samoodkurzające cudo ;-) - fajna sprawa faktycznie!!!
 
Do góry