reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

aaa to dobrze.....
ja mam w srode ostatnie usg...czwarte......i jak wszystko dobrze bedzie to przechodze do normalnej kliniki:)

no nicuciekam na seriale:) dobranoc
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
odkurzacz jest firmy VAX(nie znam jej,ale nie mam jakiegoś fioła na punkcie kupowwania markowych rzeczy)!kupiłam w argosie a polowałam na niego od dłuższego czasu(ale z kaską było krucho)a teraz z 229 obniżyli na 114!!!
jest fajny,bo nie trzeba się schylać(choć wcześniejsze pranie dywanów nie miało na celu pranie a wywołanie Caroline na świat hihi)ciężki też nie jest zresztą po co go dzwigać?!
 
Aga dzięuję za odpowiedź z prawkiem, jasne że będe wyrabia cw takim razie tutaj:), trzymam w kciuki za usg i jestem pewna ze spotkamy się w normalnej klinice, a może też piorący odkurzaczyk tak w razie nadmiaru energii bo wiesz ze właśńie teraz musisz się oszczędzać moja Droga, jej jak ja chcialabym zobaczyć już te twoje najmniejsze maleństwo. Oglądałam zdjęcia na nk i jesteście fantastyczną rodzinką:)
 
A Wy Baby wredne za mną nie tęsknicie??ale Wy jesteście!!!

Oj, pewnie, że tęsknimy... Dawno tu już nie było tak spokojnie ;-)! Ale, jak widzisz, cierpliwie czekamy na Twoje wpisy :-)!!!!

Aga_irlandia, miłej wizyty Ci życzę :tak:!!! Mayaono, Tobie również i wystrzegaj się CHUŚCIARY (jak poczytasz wcześniejsze posty to będziez wiedziała o czym piszę)! Kasia Irlandka, strasznie daleko Cię wywiało na tą wizytę :sorry2:...
 
hahah Kasia nie chcij!!!!ja już po porodzie...jak to mówią bólu nie czuje i nie pamiętam...ale Jej twarz tak!!!!śni mi się po nocach!!!!!
 
oo ja wpadlam powiedziec dobranoc a tu tyle do czytania.Megan ja sie wlasnie przymierzam do kupna odkurzacza.Upolowalam Miele bo podobno najlepsze, ale ni9estety zrezygnowalam bo ciezki a ja nie moge przez moje chlerne zrosty po cc dzwigac.Teraz mam takiego starego philipsa, ciezki jak cholera i nie raz prze niego musialam caly wieczor w lozku lezec..
Ale kupie chyba philipsa, jest tez jeden taki fajowy z trojkatna szczotka.Ale tak naprawde czekam na obiecany odkurzacz Roomba.Nie wiem czy widzialyscie kiedys, takie male cos , wyglada jak UFO i odkurza samo.Zanjoma ma i jest zachwycona.Nastawiasz na kiedy chcesz to cos wyjedza i odkurza, w kazda szczeline wejdzie bop ma wysuwane szczotki jak macki hihn a jak sie zmeczy znaczy rozladuje to podjezdza do ladowarki i smo sie podlacza.Ale to oczywiscie tak do utrzymania porzadku np na gorze kiedy jestesmy na dole, bo oczywiscie normalny odkurzacz tez musze miec.
No dobra ide spac bo dziecko wzywa.paaa
 
Megan poloz te swoje dwie slicznotki lulu w koncu bo nie mam co czytac..... a od Twoich opowiesci fajnie czasem dostac oczoplasu....

p.s super foteczki na nk..... Caroline jest sliczniutka.... szkoda,ze mi sie jej na zywo nie udalo zobaczyc.... i chyba dopiero zobacze po powrocie z PL.... bo jutro do lekarza i jeszcze w pracy kilka spraw musze zalatwic...wiec nie mam za bardzo czasu....

Gastone a gdzie takie cudo mozna kupic co samo odkurza i ile kosztuje ?? bo odkurzanie to rzecz ktorej z\ prac domowych nienawidze robic.....:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
dziewczynki, wpadłam, żeby się pożegnać na jakiś czas, bo będę odcięta od sieci:( mam nadzieję, że o mnie nie zapomnicie;-) szkoda mi wyjeżdżać z Limerick:-( ale cóż, życie. mam nadzieję, że nie stracimy kontaktu:) całusy!
 
Do góry