reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Hej!!!!
Ja sie wlasnie na crescent spacerkiem wybieram... a mam jakies 20-25 minut wiec troche ruchu mi nie zaszkodzi.... a nie zawsze tylek autkiem wozic..... Megan jezeli to nie zrobi roznicy to jutro wpadne bo dzisiaj brat jeszcze chcial na zakupy.... no chyba ze sie wyrobimy w ekspresowym tepie to wpadne.... dryndne jeszcze


Milego dzionka i oby taki ladny byl do konca :-D
 
reklama
Ja sie juz zabezpieczam na noc bo znajac siebie nie bedzie mi sie chcialo w nocy biegac na dol do mikrofalowki i podgrzewac;-)
w wynajętym domku była mikrofala a my mamy własną, więc jedna wylądowała w sypialni, żeby nocą nie latać na dół hehe

miłego spacerku justyś ja zaraz też wyruszam nad rzekę

dzisiaj wpadła środowiskowa niespodziewanie bo Bąbel jutro kończy 3miesiące
wielkie to moje chłopisko osiąga górne wartości na skali centylowej :)
 
Ostatnia edycja:
Odzwyczaiłam się już od takiej ciszy, hehe :-p... Pyza dziś maruda, oj bardzo marudna :dry:... Zasypia na całe pół godziny a potem ze 2 godziny jazda, ech... Przyznam, że już troszkę jestem zmęczona :baffled:!!! Teraz śpi, ciekawe jak długo :confused:...
Nadal eksperymentujemy z butelką - teraz zamiast mleczka wlałam jej soczek - jest światełko w tunelu, ale słabiutkie... Trzymajcie kciuki, może w końcu załapie :sorry2:...
 
Wow Aga to by byo świetne rozwiązanie:-), ale zgłoszenie zagupienia prawka w irlandii czy to oznacza że musze iść na gardę? No i jak długo się czeka na nowe i ile kosztuje? Wiem że cena zalezy od ilości lat na ile chcesz żeby ci wydali. O i jeszcze jedno, nie wiesz Aga czy wystarczy im jak przyniosę kopię polskiego prawka (całe szczęście moje kochanie ma zwyczaj ze wszystkie dokumenty skanuje zanim wyśle więc prawie większośc mamy w kompie:happy:), no i czy do zdjęcia też takie zasady jak w polskim, tzn. bez usmiechu i z odsłoniętymi moimi odstającymi uszami? :nerd:O rany ale pytań mam
 
Krycha ja zawsze jak jestem w limericku to czas mi tk szybko leci ze juz pozno sie robi, poz atym mam ostatnio takie szczescie ze gdzie sie nie wybiore maly pada w samochodzie i zakupy wygladaja tak ze maz siedzi w samochodzie a ja lze po sklepach hhi.

Szkoda, ale mam nadzieję, że kiedyś będziesz miała więcej czasu :-)!!!!
 
Wow Aga to by byo świetne rozwiązanie:-), ale zgłoszenie zagupienia prawka w irlandii czy to oznacza że musze iść na gardę? No i jak długo się czeka na nowe i ile kosztuje? Wiem że cena zalezy od ilości lat na ile chcesz żeby ci wydali. O i jeszcze jedno, nie wiesz Aga czy wystarczy im jak przyniosę kopię polskiego prawka (całe szczęście moje kochanie ma zwyczaj ze wszystkie dokumenty skanuje zanim wyśle więc prawie większośc mamy w kompie:happy:), no i czy do zdjęcia też takie zasady jak w polskim, tzn. bez usmiechu i z odsłoniętymi moimi odstającymi uszami? :nerd:O rany ale pytań mam
:szok:Ola! Ale sie rozpytalas:-D
 
Hello. nie wchodzilam na forum dosc dlugo, bo tak sie zle czulam- mdlosci- ze az na zwolnienie poszlam i do Polski wyjechalam. poza tym swieta byly dosc absorbujace. a tu prosze az tyle nowych postów! wow! zaczelam 2 tyg temu II symestr i czuje sie znacznie lepiej, mimo zmeczenia po pracy. a i juz mi nie jest tak smutno ;)
czy ktoras moze opowiedziec jak wygladaja badania w szpitalu? mam je w srode i tak chcialam sobie naswietlic syt. z góry dzieki!
 
reklama
Hello. nie wchodzilam na forum dosc dlugo, bo tak sie zle czulam- mdlosci- ze az na zwolnienie poszlam i do Polski wyjechalam. poza tym swieta byly dosc absorbujace. a tu prosze az tyle nowych postów! wow! zaczelam 2 tyg temu II symestr i czuje sie znacznie lepiej, mimo zmeczenia po pracy. a i juz mi nie jest tak smutno ;)
czy ktoras moze opowiedziec jak wygladaja badania w szpitalu? mam je w srode i tak chcialam sobie naswietlic syt. z góry dzieki!

Witam Cię :-)!!! Nie wiem jakim cudem umknęłaś mi we wcześniejszych postach, ale miło Cię poznać!!! Pewnie ciężarówki napiszą Ci dokładniej, ale z tego co ja pamiętam to na zbyt wiele się nie nastawiaj - badanie krwi, usg, spotkanie z lekarzem...
A czemu nic więcej o sobie nie piszesz???? My bardzo lubimy poznawać nowe osoby :tak:!!!!

:szok:Ola! Ale sie rozpytalas:-D

Kto pyta nie błądzi hihihihi :sorry2:
 
Do góry