reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

dzien dobry!dziewczyny w was moja ostatnia nadzieja....wiem ,ze puzno sie za to wzielam,ale coz ja nie mam jeszcze pps...nigdy tu nie pracowalam i nie byl mi potrzebny,a teraz wiadomo po co mi on jest!!!do pps sa potrzebne 2dokumenty z fotka...a ja mam dowod i prawko,tyle,ze to prawko mi zginelo nie wiem gdzie je posialam!!!!!!!!!!!!!!szukaja mi w domu w polsce,ja szukam tutaj i nic!!!kurcze moze wiecie jaki dokument jeszcze mozna wyrobic szybko z fotka,albo czy mozna pokazac jakis akt urodzenia albo cokolwiek innego w tym urzedzie od pps...wiem,ze ze mnie sierota ale coz!!!ja wiecznie robie wszystko na ostatnia chwile i wszystko gubie!!!ta sytuacja niestety nie jest pierwsza :( ale normalnie zaraz sie zalamie....help me!!!papa
 
reklama
Witam ranne ptaszki!Krycha ja zawsze jak jestem w limericku to czas mi tk szybko leci ze juz pozno sie robi, poz atym mam ostatnio takie szczescie ze gdzie sie nie wybiore maly pada w samochodzie i zakupy wygladaja tak ze maz siedzi w samochodzie a ja lze po sklepach hhi.
Megan nie szkoda ci kasy na te liposukcje? Ja uwazam ze naprawde wyglaadas swietnie to mnie by sie przydala taka podwojna a nawet potrojna liposukcja bo ja pacek jestem, ale chyba bym sie nie odwazyla.
Natinke moze faktycznie akt urodenia wystarczy, najlepiej chyba bedzie poprostu jak apytasz na miejscu bo wydaje mi sie ze zadna z nas nie pomoze.A paszportu nie masz?
 
Dzień dobry, czy też słyszycie te wszystkie ptaszki za oknem? To już zdecydowanie takie wiosenne świerkotanie:))
Megan :tak:moja zmorą niestety też jest ta cholerna oponka, taki już nasz urok i już, po prostu gruszki jesteśmy:)
Natinke wydaje mi sie że im głównie chodzi o dwa dokumenty ze zdjęciem a w akcie urodzenia zdjęcia nie ma, spróbuj jeśli masz legitymację ubezpieczeniową, albo studencką, albo kartę ubezpieczenia euro 26-wydaje mi się że ja robiłam właśnie na dowód i na tą właśnie kartę. A prawko też mi tu wsiąkło :szok:i to jeden z powodów dla których muszę jechać do Polski:nerd:.
 
hello,
nie mam za bardzo czasu, bo nastolatki na głowie ale poproszę o dokładną nazwę specyfiku na piersi, bo moje sięgają pasa:szok: i to bez karmienia wystarczyła ciąża
gastone ja nie karmiłam właściwie od początku bo po traumatycznym porodzie nie miałam pokarmu, (a mleczarnie miałam wielkie) męczyłam Bąbla przez tydzień żeby wywołać laktację- ale poddałam się bo było mi go szkoda i stwierdziłam, że jeszcze trochę i wpadnę w depresję więc wolę dać butlę niż nas wpędzić w kłopoty:-(
co do podgrzewaczy to ja używam mikrofali 15sek i mleczko ciepłe --porządnie wymieszane jest ok
megan nie mogę wyjść z podziwu nad twoją energią:tak:
 
Czesc Dziewczynki ja dzis ostatnia,ale jakos dzis niemam czasu gotowanie,sprzatanie i wogole sie wyrobic nieumie,oiekna pogoda dzis. Olivca masz racje normalnie wiosna!Musze dzis mezusia zagonic to montazu hustwki na ogrodzie dla niunki:tak:. Marple serum ujedrniajace czy moze nawet intensywnie ujedrniajace;-)Eveline(w rozowym opakowaniu).no to lece kawusie wypic w koncu pa pa
 
Ja sie juz zabezpieczam na noc bo znajac siebie nie bedzie mi sie chcialo w nocy biegac na dol do mikrofalowki i podgrzewac;-)

A ja pomimo iz mialam podgrzewac poszlam na latwizne jeszcze inaczej.Bralam ze soba wode w butelkach letnia i goraca do termosu.Dolewalam do butelki wrzatek i szybko bylo cieple.Dosypywalam mlesio i juz gotowe.:-)
 
Dziewczyny a zmierzcie moze srednice srodka podgrzewacza avent. TT butelka w najgrubszym miejscu ma jakies 7,5 cm. Ktos mi mowil ze niby pasuje i ze ten niebieski srodek mozna wyciagnac i wtedy juz jest git. Kupilabym podgrzewacz TT ale w Ennis nie widzialam tylko same Avent a nie chce mi sie specjalnie do Limerick jechac po podgrzewacz, chociaz znajac moja manie ze nie lubie mieszac marek a dotychczas mam wszystko TT to pewnie i tak w tygodniu pojade do Mothercare bo tylko tam widzialam produkty TT.:-)
Ja mam z Avent tylko niewiem czy chodzi Ci o ten bo wiem ze teraz sa jakies nowe z zamknieciem i bajerami a moj to ten taki prosty,zwykly,ale zmierzylam bez niebieskiego wkladu jakies 8-8.5 cm,z wkladem jakies 6.5 na dnie a na gorze jest ciut szerzej.Ale chyba najlepiej bedzie jak wezmiesz butelke ze soba do sklepu i sprawdzisz...chociaz ten podgrzewacz jest zapakowany w kartonik i chyba w folie:-(
A tak szcerze mowiac to zadko kiedy go uzywalam,robilam tak jak Gatone.
 
reklama
cześć laseczki!!ja dzisiaj ostatnia!!!ale mam usprawiedliwienie!!!!!wizyta pielęgniarki w domu!!!!myła małej głowe przy otwartym oknie!!!żenada!!!
co do figury gruchy to chodzi o to,ze biodra nie śą najgorsze tylk0o wyglądam jakbym miała koło ratunkowe na pasie zawieszone!!!pózniej jest wcięcie i dopiero biodra!!!!
Natinke jak to możliwe????że Ty kochana nie masz PPSa???ile Ty tu kochana jesteś??
a co do dokumentów to jeszcze nip z pl potrzebujesz!!!jeśli masz jakieś rachunki na siebie to zabierz je ze sobą!!!może właśnie książeczka ubezpieczeniowa z pl??
jadę zaraz rejestrować dziecko...bo w sobote nie mogłam,a w piątek nie dopchaliśmy się do kolejki!!!!
 
Do góry