reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

moje poprzednie 2 porody były mega długie(po podaniu oxytocyny po ok 17 godz wcześniej odejście wód 30pare godzin wcześniej)a tu...rach ciach i po krzyku(a trochę go narobiłam)
niedziela....hmmmm mineło jakoś przyznam szczerze,że bez rewelacji niestety!!ja jestem drażliwa Książe niedokońca mnie rozumie,do tego gorączka cholerny ból piersi,ciągły kaszel!!!
ale co tu narzekać?!jestem pojedyńcza więc to jest najważniejsze!!!właśnie słysze sSusanaah skoro się teraz obudziła to będzie wesoło do samej północy!!!!
aaaa i jeszcze raz dzięki dziewczynki za wsparcie!!!!i gratulacje!!!!!!najbardziej dziękuje Monice,która sama wie czemu!!!!!!!!!!wielki buziol Monia
 
reklama
aaa Krycha nie zostawiłam u Ciebie jednego kolczyka?????Pyza mnie za niego złapała,a jak doszłam do domku to już go nie miałam!!!!!:-(

Jest mi bardzo przykro, ale nic nie znalazłam :no:... Ale będę miała oczy szeroko otwarte!!! I nie przesadzaj, Maleństwo jest śliczniutkie - wszystkie małe dzieciątka są - taki ich urok :tak:!!!!!
Gastone, a czemu znać nie dała, że w Limerick będzie a???? Myślę o sms'ku jakimś, bo ja dziś mało aktywna na forum jestem... Mimo szaleństw zakupowych i spotkania z koleżanką małą chwilkę na kawę byś znalazła ;-) - następnym razem proszę się poprawić!!!

Znikam tymczasem do dziecia i męża :sorry2:... Do jutra mamuśki, buziole :-)!!!!!!!
 
ojojoj...Megan sprawozdanie z porodu:szok:super ze Ci tak szybko poszlo:-)Jeszcze raz gratujuje przeslicznej coreczkiPodziwiam za tyle energii bo ja to len straszliwy jestem:tak:A teraz dobranoc wszystkim padam dzis...
 
sama jej jeszcze nie mierzyłam,ale ciuszki na newborna są dla niej za duże!!!mam kilka na erly baby i one są takie w miare!!no,ale grubasek!!
co do Zuzki!!to reaguje na jej płacz i woła,żeby przyjść!!karze ją nosić na rękach i ogólnie nie jest zle!!!ale nie podoba jej sie karminie piersia-wiec tego nie robie
 
co do Zuzki!!to reaguje na jej płacz i woła,żeby przyjść!!kaze ją nosić na rękach i ogólnie nie jest zle!!!ale nie podoba jej sie karminie piersia-wiec tego nie robie
Megan, może przyzwyczaiłaby się do tego karmienia, nie możliwe że Ty tak szybko byś się poddała no nie wierzę, nie z Tobą te numery moja Droga:)
 
Dziewczyny a zmierzcie moze srednice srodka podgrzewacza avent. TT butelka w najgrubszym miejscu ma jakies 7,5 cm. Ktos mi mowil ze niby pasuje i ze ten niebieski srodek mozna wyciagnac i wtedy juz jest git. Kupilabym podgrzewacz TT ale w Ennis nie widzialam tylko same Avent a nie chce mi sie specjalnie do Limerick jechac po podgrzewacz, chociaz znajac moja manie ze nie lubie mieszac marek a dotychczas mam wszystko TT to pewnie i tak w tygodniu pojade do Mothercare bo tylko tam widzialam produkty TT.:-)
 
Olivcia!!ja się nie poddaje,ja od początku nie chciałam karmić piersią!!!
chciałabym za niedługo pójść do pracy(ale tylko na krótki czas_możliwe,że będę mogła np na kontrakt świąteczny do Dunnesa Store)tylko na powiedzmy miesiąc,żeby się od dzieci wyrwać z domku!!!
zresztą ja jestem za wygodna!!!z mlekiem modyfikowanym jakoś mi prościej!!!zresztą we wrześniu idę na liposukcję i nie mogę być wtedy karmiąca(ten temat liposukcji był już poruszany-wiem,że mam cudowną figurę,jak na kobietę po 4 ciążach-teraz wyglądam zaledwie na 4 miesiąc ciązy)ale mam te cholerne boczki i oponkę,której mimo ćwiczeń już po 2 ciązy nie mogłam się pozbyć!!!
brzuch....potrafie doprowadzić nawet do Kaloryferka,ale niestety nie te boczki!!!
 
reklama
Do góry