reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

A my mieliśmy iść właśnie kaczki karmić i co??????? I leje :angry:...

Megan234, dobrze, że CHUŚCIARA do Ciebie nie przychodzi hihihi :-D!!! Aine, wytrwałości życzę, bo jest co czytać!
 
reklama
magda, no przecież będę pisać:) problem w tym, że tam gdzie teraz jedziemy, nie ma dostępu do netu. słuchajcie dziewczyny, w tej wioseczce dopiero w latach 70 założyli elektryczność:-D serio mowie. To nad samym oceanem, zachodnie wybrzeże IE.Pola, łąki, krowy, konie, owce i inna gadzina:-D ale mam nadzieję, że Rafał szybko znajdzie pracę gdzieś w większym mieście.
Strasznie mi przykro wyjeżdżać, poznałam już 2 zarąbiste osoby z tego forum( Natalię i Agę-pozdro dziołchy, jesteście super!) mialam nadzieję, że poznamy się w końcu wszystkie...

aaa, no i Madzię też dane mi było poznać! krótko bo krótko, ale jednak:)
 
magda, no przecież będę pisać:) problem w tym, że tam gdzie teraz jedziemy, nie ma dostępu do netu. słuchajcie dziewczyny, w tej wioseczce dopiero w latach 70 założyli elektryczność:-D serio mowie. To nad samym oceanem, zachodnie wybrzeże IE.Pola, łąki, krowy, konie, owce i inna gadzina:-D ale mam nadzieję, że Rafał szybko znajdzie pracę gdzieś w większym mieście.
Strasznie mi przykro wyjeżdżać, poznałam już 2 zarąbiste osoby z tego forum( Natalię i Agę-pozdro dziołchy, jesteście super!) mialam nadzieję, że poznamy się w końcu wszystkie...

aaa, no i Madzię też dane mi było poznać! krótko bo krótko, ale jednak:)

Z tego co piszesz to raj na chowanie dzieci ;-)!!!! Ale faktycznie, szkoda, że neta tam jeszcze nie ma :baffled:...
 
A dziewczyny kupilam w Pl serum do biustu z Eveline:-)super sprawa normalnie znow mam jedrne piersi a nie jakies woreczki dwa:tak:Ale to dla mam juz nie karmiacych i nie dla naszych ciezarowek:blink:

to serum jest w takim jasno rozowym opakowaniu???ja zamowilam z avonu bo kolezanka zachwalala ale zobaczymy co z tego bedzie bo jakos kosmetyki taj firmy nie sa moimi ulubionymi a o tym z eveline czytalam na necie tez musze cos z tym zrobic...tzn z moimi woreczkamii:-D
 
tak w jasnorozowym opakowaniu,mi baaaardzo pasuje to serum:wink:przywrocilo troche "pewnosci siebie" utraconej po karmieniu...gdyby jeszcze cos na brzuch bylo zeby nie trzeba cwiczyc:hmm:
 
na cycki są dobre takie w miarę proste ćwiczenia, a mianowicie składacie dłonie( tak jak do paciorka hihi ) na wysokości klatki piersiowej i jak najmocniej naciskacie jedna na drugą, tak przez kilkadziesiąt sekund i potem znów seryjka.a na brzuchol podobno rewelacyjnie działa aerobowa szóstka Weidera, sama nie stosowalam-jak widać HEHE-ale czytałam, że działa cuda.:-)


moje bidulka zakatarzona,niedawno odpadła w kimono, a tatuś razem z nią:)a wieczorek spędzimy z Agą i jej mężusiem:)czyli jak ich znam, to na wesoło hahahaha.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry