reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

dziewczynki!!!nie bądzcie na mnie złe!!ale nie to,że nie mam siły z Wami pisać,czy,że nie chce...tylko...Książe został sam na jeden dzień z Susanaah w domu!!!efekt........bomba walneła w nasze mieszkanie!!!!!!:-D
oczywiście ja siedzę w sumie na kanapie i pokazuje palcem gdzie i co..przecież sama nie będę sprzątać)ale część i tak chce zrobić sama!!!
Ania....a gdzie Wy się chcecie przenieść???przecież narazie mężuś dostanie zasiłek,jakieś dodatki i może szukać pracy tu na miejscu!!!przykro mi,że w mojej radości takie smutne rzeczy się dzieją!!!odezwe się jak 2 oszołomy pójdą spać!!!
 
reklama
Ja sie wybieram do PL 10 lutego. Oczywiscie komplet haha czyli ja i moja trojka. Az sie boje jechac bo jak sobie wlasnie pomysle ze mi dzieci tam jakies chorobsko zalapia to normalnie mi sie odechciewa. No ale babcia czeka to coz,trzeba jechac. A odnosnie lotu samolotem. powiedzcie jak to jest jak sie leci z dzieckiem a dokladnie z butelkami z mlekiem.? Ile mozna tego meic ze soba i czy to jakos sprawdzaja? Bo jak w grudniu lecialam to karmilam tylko piersia a teraz to piers juz tylko w nocy nam zostala i wyglada na to ze juz tez ostatnie dni nocnych karmien piersia nam zostalo ,no ale 5 miesiecy na piersi to ok. Klaudie karmilam tylko 3 miesiace bo do szkoly trzeba bylo wracac;-),a Ariela 9 miesiecy wiec Nico tak po srodku zostal:-). To jak to z tymi butelkami jest w samolocie???
 
Aine, faktycznie, szkoda, że się nam nie udało spotkać w realu, ale nas nie opuścisz, co? Będziesz dalej do nas klepać????? Zdrowia dla dziecinki życzę :tak:!!!!!! Megan234, i tak tam Zuzka? Dalej traktuje Maleństwo jak lalkę interaktywną :-)?

Miłej nocki mamusie i do jutra (ciekawe która pierwsza będzie hihihi...) ;-)
 
Beata ja jak lecialam jak Max byl maly nie mialam problemow.Mleko kup w kartonikach, wez butelki i cie puszcza.Najwyzej jak sie ktos uprze bedzie ci kazal sie napic.Na sam lot ile potrzebujesz ze 2? Chyba wystarczy.No chyba ze ty masz mleko z cycka sciagane to nie wiem jak to, nie mam doswiadczenia.
Dobranoc , aj sie zmywam dziewuszki.do jutra na porannej kawie.
 
Nie juz nie z cycka:) Aptamil mu podaje. Oki to wezme kartoniki tylko gdzie je podgrzac:confused:?

A jak poprosisz o gorącą wodę w samolocie to chyba Ci nie odmówią... Większy kubek, ciepła woda i butelka z mleczkiem w środku ;-)...
U nas dziś kolejna próba była z podawaniem butelki, niestety i tym razem zakończyła się fiaskiem... Pyza, po raz kolejny, cierpliwie poczekała aż nam się znudzi i spokojnie wróciła do cyckania się :dry:!!! I znów się niepotrzebnie z laktatorem męczyłam, ech...

A tak jeszcze zaglądnęłam hehe :sorry2:
 
reklama
czesc babeczki ja sie wpadlam pozegnac wlasnie goscie wyszli posprzatalam ide pod prysznic i spac bo padam normalne.a jutro JUPIII mamcia przylatuje z braciszkiem pierwszy raz mala zobaczy fajnie...do jutra papapappapapa
Aine szkoda ze tak wam sie popieprzylo...
 
Do góry