reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

cześć dziewczynki!!starsza już wstała młodsza śpi!!więc teoretycznie powinno być jak codzień,ale...jakoś się zebrać nie mogę!!!w dodatku...zaczęła się straszna laktacja!!!będę musiała robić sobie okłady(nie chciałam karmić piersią)a wyglądam jak pamela anderson~~założyłam stanik,który nosiłam jak karmiłam Zuzkę!!!rozmiar 85 dd i mnie ciśnie!!!czy ten rozmiar nie mógłby zostać??tylko bez mleka i bólu??
co do porodu....to ahhaha i tak przyszła chuściara,ale już po wszystkim,żeby mi krew pobrać!!oczywiście mam siniaka jak ćpun!!!ale już nie będę marudzić!!mam Caroline przy sobie...więc złe wspomnienia narazie wsadzę w kieszeń
 
reklama
Witam się!!!!! Miłego dnia, później poklepie, papapa

Megan234, na moje oko masz właśnie nawał mleczny, co to na trzecią dobę przypada, jutro powinno być już lepiej, ale żeby nie bolało to ściągnij po troszkę mleczka uprzednio robiąc sobie ciepłe okłady, powinno pomóc...
 
Dzieńdoberek;)
Megan cieszę się że juz po i masz maluszka z sobą.
Co do laktacji to nie wiem jak ci pomóc bo ja wiem że ta laska co mieszka z nami to nie ściągała w ogóle a jak miała nawał to tylko masowała i pod prysznicem sobie ciepłą wodą robiła i po 3 dniach miała luzik.
Miłego dnia zyczę:tak:
 
Czesc dziewczyni:-)Megan ja pamietam jak mialam taki nawal pokarmu to polewalam ciepla woda pod prysznicem i mleko samo mi lecialo strumieniem:-Da gdy juz chcialam skonczyc karmic mala cyckiem,odciagalam troche laktatorem ale nie do konca z dnia na dzien coraz mniej az w kocu skonczyl mi sie pokarm.
A dziewczyny kupilam w Pl serum do biustu z Eveline:-)super sprawa normalnie znow mam jedrne piersi a nie jakies woreczki dwa:tak:Ale to dla mam juz nie karmiacych i nie dla naszych ciezarowek:blink:
 
Czesc kobietki. Wpadam na chwilke bo jade do Limericku po materac nowy do lozeczka dla mojego babelka.
Beata przelejesz mleko do butelki i poprosisz opodgrzanie.Na pokladzie maja podgrzewacz do butelek.
Megan a moge zapytac cemu nie karmisz piersia? Pytam bo ja wlasnie butelkowa mama jestem/:-)
 
dzien dobry dzien dobry, jak ja uwielbiam bezdeszczowe niedziele:) Kościólek mi niestety odpada bo ostatnie dwie msze z rzędu "odfrunęłam" więc nie chodzę już sama a kochanie w pracy. Ale i tak miło popatrzyć za okienko kiedy tak ładnie:) Miłej niedzielki dla wszystkich
 
cześć wszystkim:) okazalo się, że jeszcze z dzien albo dwa bedziemy w limerick, bo u siory ogrzewanie nawalilo, a mala podziębiona.
musze dzis nadrobic zaleglosci na forum, poczytam , co tam naskrobalyscie:)
 
reklama
czemu nie karmie\?|??bo mam małą susanaah,która jest zazdrosna i nie chce dawać jej kolejnego stresu!!!a butelka jakos tak szybciej i nie uwazam zeby bylo mniej zdrowe\(takie teraz sa te mleka modyfikowane ze chyba wielkiej roznicy nie ma)
byla u mnie juz pielegniarka ale przezylam bez wiekszych zgrzytow!!jak bede miala chwilke nabazgrze wiecej!!!
ania nie zostawiaj nas!!!!!!!!!
 
Do góry