reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

witam!!!:-) ale mi Was brakowało!!!
dziewczyny, napiszę więcej potem, teraz mi dziecko nie da. krótko: moj Rafał stracil prace z dnia na dzien, przeprowadzamy sie z Limerick:(:(
 
reklama
Krycha ja jestem!

ania jejku, jak tesknilysmy.Prace stracil?? Ale ma juz nowa?Ale chyba nie wyprowadzasz sie za daleko.???
Witam Megan! 34cm?? Tez mi sie az niechce wierzyc.Moj Max co prwda mial 41 sle on wazyl nie cale 2500.O krycha a towja mala ile miala ona tez miala podobna wage?
Kasia moj Max na etapie papugowania ale jeden raz powtorzy i tyle.Dzisjaj nie chce jesc i dawalm mu jogurt,zjadl jedna lyzeczke i nie chce a moj maz mowi sama zjedz, a Masiek siama jec.hih ale wiem e nie powtorzy tego.Wczoraj powtorzyl serek, koles,gosia, ela i wally.Myslisz ze zbliz sie mowienie malymi krokami? Ze juz tuz tuz? Nie wiem.Dla mnie on tak mamrocze po finsku ze sama nie wiem..Jesli chodzi i nocnik to be ale na kibelku siedzi sam tam biegnie, sadam go tak co 1,5 godziny ale siedze z nim tam 30 minut i dupke ma tylko odcisnieta. Raz wzielam do kibelka to sie rozplakal i nie robil przez caly dzien.Wiec sie boje go tak brac kiedy robi bo jeszcze bedzie nawykowo wstrzymywal.Ech te dzieci...
 
Ostatnia edycja:
Krycha ja jestem!

ania jejku, jak tesknilysmy.Prace stracil?? Ale ma juz nowa?Ale chyba nie wyprowadzasz sie za daleko.???
Witam Megan! 34cm?? Tez mi sie az niechce wierzyc.Moj Max co prwda mial 41 sle on wazyl nie cale 2500.O krycha a towja mala ile miala ona tez miala podobna wage?

Aha, no to fajnie, że ktoś jeszcze na posterunku jest :tak:!!!!!!! No Pyza miała 48/49 cm (już dokładnie nie pamiętam), ale córcia Megan234 na prawdę jest malutka - centymetra w oczach nie mam, ale nawet jeśli się pomylili to gdzieś do 40 cm może by dobiła :-p...

Aine, jak to???? A dlaczego??? O rany :baffled:... I gdzie się przeprowadzacie???? Czekamy na wieści!!!!!!!!!!!!!! Nam też Ciebie strasznie brakowało!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dziewczyny sprawa ma się tak: mój mĄż pracował w firmie amerykańskiej, od dawna wrzało, bo wiadomo, w usa kryzys. wczesniej pozwalniali głównych szefów tu w Limerick. A parę dni temu zwplnili Rafała, kryteria były trzy:długośc stażu pracy, zarobki i ilość wziętych wolnych dni. Niestety moj Rafał wszystkie 3 spełniał.Najkrócej pracował w tej firmie, najwięcej wolnego wział< z powodu tej mojej nogi, moze pamiętacie> no i w grupie zarobki tez mial chyba najwieksze.padlo na niego. tutejsi szefowie ubolewają, bo to nie ich decyzja, staraja się pomoc, jak moga. pozwolili nie przychodzić juz do pracy, żeby mogl szukac czegoś nowego, dostanie 2 wyplaty plus 1000 euro kieszonkowego, nie zginiemy:)
dziewczyny, jak widziecie, czlowiek nie zna dnia ani godziny!!masakra. no ale my jakos optymistycznie podchodzimy do sprawy, jak nie ta praca, to inna, zresztą mój mąż w każdej pracy sobie poradzi, nawet może sprzątać, żadna ujma.także bedzie oki, tylko mi strasznie szkoda, że więcej z Was osobiście nie poznam:-( :-( potem cos jeszcze skrobnę, na dodatek dziecko nam się rozchorowalo, kaszle, zaraz po lekarza dzwonimy. do poklikania.
 
hej laski... dzisiaj to ja sie sporo spoznilam, ale w gallway bylam wiec chyba nie macie mi tego za zle ??:tak:

Witaj MEGAN wpraszam sie do Ciebie na dniach..... tak na chwilke oczywiscie zeby Cie nie meczyc za badzo :-D

Aine przykro mi, ze i ja Cie nie poznalam :-(

ja sie juz dzisiaj zegnam.... bo ide na urodzinki do mojego best friend.....
buziaki i do juterka :-D
 
Aine przykro mi z powodu pracy męża ale czasem trzeba coś stracić żeby zyskać więcej i zobaczycie że nie ma tego złego coby na dobre nie wyszło tylko faktycznie szkoda ze nie miałyśmy możliwości do tej pory się spotkać:-(
Megan już pisałam że Ty to babka jesteś:tak: i jaka wierna memberka forum, super że na długo nas nie zostawiłaś i juz wróciłaś. Na pewno jesteś jeszcze wymęczona-choć pewnie nawet tak nie pomyślisz hihi, ale jak tylko znajdziesz czas i siły pisz Droga pisz szczegóły, czekamy z niecierpliwością.
Justyś Ty nie wpadłaś na mieście na Aine? Nie możliwe, ja myślałam że Ty jako jedyna wszystkie nas zdemaskowałaś już:))) Miłych urodzinek:-)
No tak, to ja zostanę dziś na warcie:rofl2:
 
Jestem i ja :-)zrobila ciacho i siedze wkoncu:rofl2:Aine szkoda ze sie niepoznalysmy:-(ale czy napewno musicie wyjechac z Limerick?Moze twoj maz jeszcze sie rozejrzy gdzies?Pozdrawiam wszystkie forumowiczki:happy2:
 
Jestem i ja :-)zrobila ciacho i siedze wkoncu:rofl2:Aine szkoda ze sie niepoznalysmy:-(ale czy napewno musicie wyjechac z Limerick?Moze twoj maz jeszcze sie rozejrzy gdzies?Pozdrawiam wszystkie forumowiczki:happy2:

raczej musimy, bo jak na razie dostaje same oferty z Galway i Dublina, już w poniedziałek ma pierwszą rozmowę. A jedziemy do siostry i jej męża, bo bez sensu jest płacić jeszcze tutaj za mieszkanie i jednocześnie szukać pracy, skoro u nich za darmo.
dziewczyny , moja malutka wróciła z PL przeziębionA, TO JEJ PIerwszy katar i kaszel w życiu, wlasnie mąż pojechał z nią do lekarza:(a niby zima wymraża zarazki...W Irlandii mi nigdy nie zachorowała..
 
reklama
Szkoda ze musicie wyjechac i ze nigdy sie nie pozalysmy w realu..
A co do twoje malej kurcze czlowiek pojedzie z dzieckiem do tej Polski i zawsze cos przywlecze..
 
Do góry