reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
kurcze ale by bylo fajnie jakbym takiego sliczniutkiego chlopca doczekala:)

Wiesz, Aga_irlandia, teraz to my wszystkie czekamy na to Twoje Maleństwo :tak:!!!! A córcia Megan234 jest rzeczywiście słodziutka - udały im się dzieciaczki :sorry:

Dziewczynki w listopadzie bo tak poprostu plaujemy i trzymamy sie planow.Max tez byl poczety w listopadzie edlug planow i urodzil sie w sierniu.Poprostu chce zeby Max mial skonczone 4 latka jak urodzi mu sie braciszek czy siostrzyczka.A co z tego wyjdzie zobaczymy.Max jest planowany od poczatku do konc hehe nawet wloski i kolor oczu wymodlilam, no i znak zodiaku.Ja to jestem planer co? No ale nie zapeszam wszystko okaze sie w praniu! Lece na nk zobaczyc mala megan.

Zorganizowana kobieta z Ciebie... Pewnie jakby można było to płeć też byś zaplanowała, co ;)? Teraz to powinnaś urodzić córeczke, do kompletu, hihi...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Nie dziękuj ;-)... Trzymamy mocno za Was kciuki!!!!!

Tak sobie myślę, że od niedzieli to już chyba będziemy w, prawie, pełnym składzie, nie? Znaczy pełniejszym... Mam nadzieję, że tym razem Aine już do nas doleci - tęskniawo tak jakoś... No i Megan234 już powinna coś nastukać, hehe :-D!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
jaka zjawa? o co chodzi? ja chyba nie w temacie jestem:)
No bo aga to było tak: spotkałyśmy się dziś z cytruskiem i natką (przepraszam za martę no taki zakręcik ze mnie ale za to jej Dominika pamiętam hihi), no i przebieramy ciuszki w zarze, każda z nas do innego kąta wyrwała a tu wpada na mnie uśmiechnięta buzia i mówi cześć, to ja odpowiadam bo faktycznie skąś się znamy ale nie mogłam sobie przypomniec skąd a ona no my z forum się znamy-i poleciała dalej, myślałam że ja taka nowa zakręcona to jeszcze mi czasu potrzeba na rozpoznawanie ich i pewnie dziewczyny powiedziały że idziemy do crescentu.
Ale nie:baffled: Kazda z nas pomyślała że to pewnie znajoma którejś z nas:nerd:
No i zagadka, kto to był, skąd wiedziała ze będziemy w zarze no i jak nas rozpoznała skoro byłyśmy w różnych kątach?
A tu się okazuje że to Justyśka nasza:-D To jak Ty skarbie masz suwaczek że to 23 tydzień i nic nie widać po Tobie, no i czemu tak zniknełaś nagle? Ale Ci się oberwie:))) ;-)
 
reklama
Do góry