reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Hm... Ja raczej nie mam :eek:!!! Olivca, dawaj no namiary co byśmy mogły Cię zobaczyć :tak:!!! Chyba, że już Cię mamy, a nawet nie wiemy :baffled:...
 
heheh po mnie nie widac niby..... ja to mysle ze gruba jestem a wy mi tutaj ze nie widac...e to ja sie juz nie bede martwic ze tyje heheheh oby tak do konca ciazy.....:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D ale zescie mnie dzisiaj zobaczyly nie w stanie.... po nieprzespanej nocy, w rozczochranych wlosach, bez make upa heheheh straszydlo na crescent dzisiaj hihhiih
pozdrawiam dziewczynki :tak::-)
 
aga mnie ma, a wam już wysyam na priva:) Dobry pomysł i nie będziemy więcej miały wpadek z tajemniczymi znajomymi nieznajomymi:) Justyś mam nadzieję że się nie obraziłaś że Cię nie rozpoznałyśmy choć cytrusek od razu mówiła że raczej to będziesz Ty, no wyglądałaś tak promiennie i milutko, czemu nie masz aktualnego zdjęcia? Co za babka no no:))
 
ja sie nie obrazam heheheh ja to ogolnie do takich ludzi spontanicznych i zawsze usmiechnietych naleze :-D:-D:-D chociaz teraz w ciazy zdaza mi sie miec takie gorsze dni w ktorych chodze ponura heheh ale mam nadzieje ze mi to przejdzie ::tak:
 
reklama
Krycha sorry ze dopiero teraz odpisuje.my jezdzilismy do limerick do regional hospital z ta szyjka i tam lekarz nie wiem czy tak przy okazjii czy nie badal bioderka no i zauwazyl ze cos jest nie tak i zrobil zdjecie i teraz bylismy w CROOM to na drodze do cork ortopedyczny szpital.a ten doktor to podobno jeden z najlepszych w irl Dr.burke sie nazywa bardzo przyjemny i konkretny facet.ale tak to chyba z gp musialabys zalatwic jakies skierowanie czy cos nie mam pojecia jedno jest pewne nie ma tutaj takiego sprawdzania bioderek jak w polsce.
Malenka megan jest prze slodziutka...fajnie ze Aine juz wraca smutno bez niej tu...
moj mezulek jutro ma wolne wiec dzisiaj posiedzimy dluzej takze zagladne jeszcze.Krycha jesli masz jeszcze jakies pytanka to wal...
Justusia strasznie mi przypominasz przyjaciolke z Pl moze to glupio zabrzmi ale strasznie lubie patrzec na twoja miniaturke
 
Ostatnia edycja:
Do góry