reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

wlasnie gastone co to za suwaczek?Co do migren to ja tez miewam czesto straaaaszne migreny:-(Kiedys bralam asipin na bole migrenowe,ale tu niema a inne leki nie pomagaja....wiec jak sie zaczyna to przez trzy dni z domu nie wychodze.
 
reklama
A plany sa caly czas, a postanowilam sobie wstawic suwaczek, bo czmu nie.Planujemy poczac w listopadzie i mam nadzieje ze sie uda.Oczywiscie ilosc dni do godziny zero nie jestem w stanie obliczyc na dzien dzisiajszy wiec odliczanie jest do 1 listopada, a jak bedzie juz bardzo bliziutko wtedy ja zmienie.A jak patrze na suwaczek to mi sie samopoczucie poprawia:-)
 
A plany sa caly czas, a postanowilam sobie wstawic suwaczek, bo czmu nie.Planujemy poczac w listopadzie i mam nadzieje ze sie uda.Oczywiscie ilosc dni do godziny zero nie jestem w stanie obliczyc na dzien dzisiajszy wiec odliczanie jest do 1 listopada, a jak bedzie juz bardzo bliziutko wtedy ja zmienie.A jak patrze na suwaczek to mi sie samopoczucie poprawia:-)
a dlaczego wlasnie w listopadzie?jesli mozna wiedziec:sorry:?
 
reklama
Dziewczynki w listopadzie bo tak poprostu plaujemy i trzymamy sie planow.Max tez byl poczety w listopadzie edlug planow i urodzil sie w sierniu.Poprostu chce zeby Max mial skonczone 4 latka jak urodzi mu sie braciszek czy siostrzyczka.A co z tego wyjdzie zobaczymy.Max jest planowany od poczatku do konc hehe nawet wloski i kolor oczu wymodlilam, no i znak zodiaku.Ja to jestem planer co? No ale nie zapeszam wszystko okaze sie w praniu! Lece na nk zobaczyc mala megan.
 
Do góry