reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Krycha sorry ze dopiero teraz odpisuje.my jezdzilismy do limerick do regional hospital z ta szyjka i tam lekarz nie wiem czy tak przy okazjii czy nie badal bioderka no i zauwazyl ze cos jest nie tak i zrobil zdjecie i teraz bylismy w CROOM to na drodze do cork ortopedyczny szpital.a ten doktor to podobno jeden z najlepszych w irl Dr.burke sie nazywa bardzo przyjemny i konkretny facet.ale tak to chyba z gp musialabys zalatwic jakies skierowanie czy cos nie mam pojecia jedno jest pewne nie ma tutaj takiego sprawdzania bioderek jak w polsce.
Malenka megan jest prze slodziutka...fajnie ze Aine juz wraca smutno bez niej tu...
moj mezulek jutro ma wolne wiec dzisiaj posiedzimy dluzej takze zagladne jeszcze.Krycha jesli masz jeszcze jakies pytanka to wal...

Oki, dzięki za info :-D, jak mi coś jeszcze przyjdzie do głowy na pewno będę pytać ;-)
 
reklama
Dziewczyny ja też chce Wasze namiary na NK jak mogę?? bo nie wszystkie Was mam:-(
Wiecie dziś jakos mocne zmęczenie czuję choć dzieciaczki naprawdę są dziś super
i chyba zaczynam martwić się moją poporodowa waga i brzuchem < a raczej pozostała skóra po nim;(> ma ktoś super receptę na to?? próbowałam dziś poćwiczyć na orbitku ale po 7 min miałam dośc a teraz troszkę brzuch mnie boli;(
 
ale sie rozpisalyscie:szok:Tak wiec mialam racje co do Justyski :-DA teraz musze znowu uciekac Malenstwo w koncu do sapnia polozyc...i sama chyba tez padne,zmarznieta jestem jakos tak:eek:No to narka dziewczeta!
 
A moje dziecię jakieś śnięte dzisiaj, aż boję się co w nocy będzie :eek:... Dopiero się wykąpałyśmy... Oj, chyba dziś prędko to się nie położymy :no:... Spadam, bozjada śpiworek :-p
Aaa, z tym pokasływaniem to jednak ściema z jej strony - tak się bawi! Cieszy mnie to ogormnie!!! Ale dzień i tak dziwny - marudzenie, spanie, chwila zabawy, marudzenie, jedzenie, spanie i tak w kółko... I znów ryk, ach... Dobrze, ża za niedługo mąż wraca, bo ja na dziś mam dość! Zmykam mamusie, ozwę się jutro, może tym razem nie jako pierwsza ;), kto wie...
Śpijcie spokojnie i długo :), pa
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ja to jeszcze karmionko mam w przeciągu godziny, ale powiem szczerze i z radością
że mały w nocy robi mi tylko 2 razy pobudkę do cycunia więc super <oby tak mu zostało;)> choć dziś je co 1,5 h w dzień??:baffled:
 
Do góry