reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

Welcome back !!! mam juz neta w nowym domu., Gratulacje dla megan :-). Ludzie nie bylo mnie tydzien a tu juz druga godzine nadrabiam zalegloscie w czytaniu, ufff...to zescie sie rozpisaly. Witam nowe kolezanki. W nowym domku fajnie. Domek o wiele cieplejszy. Tylko jeszcze mam przeboje z poprzednia wlasciclelka bo nie chce oddac depozytu, gdyz jak twierdzi w domu jest duzo szkod. Owszem przyznam ze sa drobne , powtarzam DROBNE uszkodzenia bo jednak przez 2,5 roku wynajmowania mieszkania ma prawo cos sie wydarzyc w dodatku dom nie jest nowy wiec i sprzety sa wysluzone no i przede wszystkim babka przez caly okres najmu nie tknela domu palcem wiec nie ma o czym rtozmawiac . No ale ona obliczyla ze nie odda mi ani centa a tu sie nie zgodze.Oczywiscie moze sobie cos potraic ale nie calosc. Bylam juz wczoraj u prawnika w citizensinformation i juz zlozylam skarge na nia do Private Residential Tenants Board. Zobaczymy co z tego wyniknie Wyobrazcie sobie sie na liscie szkod ma uszczerbione kubki bo kupila je w Brown Thomas hehe. A ja mowe ze moga byc nawet od tiffaniego. To jest dom na wynajemi i nazywa sie yto "naturalne zurzycie rzeczy". Zobaczymy co z tego wyniknie.
 
reklama
Hahaha, no tak, Megan234 w szpitalu a tu cisza :-p... Ładnie, ładnie :rofl2:... Się rozpogodziło i aż się na spacerek chce (zwłaszcza, że chciałam na oczy to Jej rozpakowanie zobaczyć) a tu lipa - Pyza coś pokasłuje i marudzi, nie wiem o co jej biega i albo wymyśliła sobie nową zabawę albo coś ją bierze (oby nie!!!!!!!)! No w każdym razie ryzykować zdrowiem Kobitek, zwłaszcza tej najmniejszej, nie mogę, więc siedzę dziś w domku i obserwuję tego swojego Skarba... Mam jednak nadzieje, że to tylko jakaś nowość u niej i się bawi :sorry:...
Beakta, fajnie, że już masz tego neta, bo faktycznie czasem jak się dziewczyny rozbujają to później ciężko zaległości nadrobić ;-)!!! Nie popuszczaj tej babeczce - myśli, że na naiwnego trafiła... Sylwisko22, gdzie Wy byliście z tymi bioderkami Wikusi? Miała robione jakieś badania, np. usg? Jak się Wasze Maleństwo czuje?
Zapomniałam Wam jeszcze napisać, że oczywiście, ze swoim szczęściem, Megan234 trafiła na naszą ulubioną :-p CHUŚCIARE, ale powiedziała, że jak się sztachnęła tym gazem to już nie zwracała uwagi co się z tamtą stało - tym razem przeszło spotkanie gładko :laugh2:!!!
 
No i zgadnijcie co się w szpitalu dzieje???? Oczywiście mają z Megan234 ubaw, bo energia Ją już rozpiera :laugh2:, a dzidzia śpi...

Ej, no, a Wy gdzie?????????????????
 
miałam iść na spacer ale nie zdążyłam przed deszczem, ale jeszcze się nie poddaję i czekam
podziwiam megan ja już za stara jestem na takie ekscesy, nie wiem czy zdążę jeszcze urodzić jakieś rodzeństwo Bąblowi :eek: zanim dojdę do jakiejś formy to potrwa--może wieczność... całe 6 tyg dochodziłam do siebie po porodzie :szok: a megan już szaleje :-D dzielna dziewczyna!!

no właśnie gdzie robicie usg bioderek?

gastone jak się czujesz? migrena przeszła? może to zmiany ciśnienia dają ci się we znaki?
 
Welcome back !!! mam juz neta w nowym domu., Gratulacje dla megan :-). Ludzie nie bylo mnie tydzien a tu juz druga godzine nadrabiam zalegloscie w czytaniu, ufff...to zescie sie rozpisaly. Witam nowe kolezanki. W nowym domku fajnie. Domek o wiele cieplejszy. Tylko jeszcze mam przeboje z poprzednia wlasciclelka bo nie chce oddac depozytu, gdyz jak twierdzi w domu jest duzo szkod. Owszem przyznam ze sa drobne , powtarzam DROBNE uszkodzenia bo jednak przez 2,5 roku wynajmowania mieszkania ma prawo cos sie wydarzyc w dodatku dom nie jest nowy wiec i sprzety sa wysluzone no i przede wszystkim babka przez caly okres najmu nie tknela domu palcem wiec nie ma o czym rtozmawiac . No ale ona obliczyla ze nie odda mi ani centa a tu sie nie zgodze.Oczywiscie moze sobie cos potraic ale nie calosc. Bylam juz wczoraj u prawnika w citizensinformation i juz zlozylam skarge na nia do Private Residential Tenants Board. Zobaczymy co z tego wyniknie Wyobrazcie sobie sie na liscie szkod ma uszczerbione kubki bo kupila je w Brown Thomas hehe. A ja mowe ze moga byc nawet od tiffaniego. To jest dom na wynajemi i nazywa sie yto "naturalne zurzycie rzeczy". Zobaczymy co z tego wyniknie.

Witaj kolezanko spowrotem.Nareszcie!!!Dobrze ze babie nosa utrzesz.Swoja droga te te cholery sa cwane i zawsze tak robia.Niby ze szkody sa , troszke fara zeszla albo plamka na scianie.:no: A bardzo dobrze ze zlozylas skarge wiecje takich powinno byc!
No i zgadnijcie co się w szpitalu dzieje???? Oczywiście mają z Megan234 ubaw, bo energia Ją już rozpiera :laugh2:, a dzidzia śpi...

Ej, no, a Wy gdzie?????????????????
Caaala megan, pewnie podlogi w szpitalu szoruje na kolanach :-D
miałam iść na spacer ale nie zdążyłam przed deszczem, ale jeszcze się nie poddaję i czekam
podziwiam megan ja już za stara jestem na takie ekscesy, nie wiem czy zdążę jeszcze urodzić jakieś rodzeństwo Bąblowi :eek: zanim dojdę do jakiejś formy to potrwa--może wieczność... całe 6 tyg dochodziłam do siebie po porodzie :szok: a megan już szaleje :-D dzielna dziewczyna!!

no właśnie gdzie robicie usg bioderek?

gastone jak się czujesz? migrena przeszła? może to zmiany ciśnienia dają ci się we znaki?

no ja tez juz sie nawet ubralam i umowilam z kolezanka a tu jak lunelo!eh nie pisane mi na spacerek wyjsc :no:
A co do migreny to tak sobie sie czuje, znaczy glowanie boli ale czuje sie jakby ktos mnie przezul i wyplul.ale moj maz teraz ma migrene.Oczywiscie wszystk wina pogody a co najgorsze obydwoje to zawsze odczuwamy w taki sposob.Ja przed ciaza nie wiedzialamco to bol glowy.Moj mz zawse mila mega migreny ze szok.Chodzil na kolanach, wymiotowal.No i ja dolaczylam do niego po urodzeniu Maxa.U mnie zaczyna sie tym ze prawie oczy schodza mi sie do srodka hi widze podwojnie i zcina mnie z nog.Jest mi slabo, trzese sie cala i parza mnie oczy.Potem po wszystkim boli mnie koszmarnie glowa.No a potem chodze jak wypluta :baffled:
 
Megan GRATULACJE!!!!!:-) Ale żeby kilka godzin po porodzie już rozpierała Cię energia??:tak::-D Ale z Ciebie babeczka no no, nie jedna z nas pozazdrości:)
My po spotkaniu z cytrynką i martunią ale poszukujemy tajemniczej postaci z zary!:laugh2: Ja nie zdążyłam się nagadać bo byłam pewna że lecisz do reszty dziewczyn, a że ja nowa to zakręcona jeszcze ale okazuje się że one też Cię nie znały wcześniej więc skąd wiedziałaś że my to forumowe dziewczynki? Tajemnicza postacio z zary ujawnij się:))
:rofl2:
 
Megan GRATULACJE!!!!!:-) Ale żeby kilka godzin po porodzie już rozpierała Cię energia??:tak::-D Ale z Ciebie babeczka no no, nie jedna z nas pozazdrości:)
My po spotkaniu z cytrynką i martunią ale poszukujemy tajemniczej postaci z zary!:laugh2: Ja nie zdążyłam się nagadać bo byłam pewna że lecisz do reszty dziewczyn, a że ja nowa to zakręcona jeszcze ale okazuje się że one też Cię nie znały wcześniej więc skąd wiedziałaś że my to forumowe dziewczynki? Tajemnicza postacio z zary ujawnij się:))
:rofl2:
Oliva z nami byla Natinke...gapo za duzo swierzego powietrza i Ci sie miesz wszystko ;-)No a co do tajemniczej postaci to tez jestem ciekawa:-D
 
gastone współczuję ci tych migren- dziwne, że to po ciąży cię dopadło:eek:
ja w Polsce miałam bóle głowy takie meteopatyczne ale tutaj mam baaardzo rzadko, bo i różnice ciśnień nie są takie duże (jakiś plus mieszkania w irl)
a cóż to za tajemniczy suwaczek się pojawił, jakieś plany? :confused:
 
reklama
Do góry