reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
WIEŚĆI OD MEGAN234 - w końcu się rozdwoiła, olejek rycynowy pomógł, jak twierdzi ;-)!!! Sama czuje się zmęczona, ale dobrze, a dzidzia jest zdrowiutka!!! Póki co więcej szczegółów nie znam, ale sie dowiem :-D!!!!

Suuper w końcu:tak:

Megan z okazji narodzin Waszej córeczki,
która swoim przyjściem na świat uradowała tak wiele osób,
życzę Wam, aby rosła duża, silna i zdrowa,
i żeby była dla Was źródłem nieustającej radości.
knd_08.jpg

 
MEGAN GRATULACJE MAMUSIU właśnie po wieści dzisiaj zaglądałam :-D
kurczę wiedziałam , że stosuje się olejek ale nie miał mi kto przywieźć -- przenosiłam 10dni i jeszcze wywoływali:confused2:
 
Noprosze ja tylko na chwile wpadlam bo dzis chyba jakas migrena mega mnie dopadnie bo kreci mi sie w glowie.ale widze ze od rana mile wiadomosci, nareszcie!!!!MEGAN GARTULACJE OGROMNE!!!!!!!!!
 
No dobra, trochę szczegółów - Mała waży 3300, urodziła się o 07.40, a Megan 234 rodziła bez epiduralu, bo nie zdąrzyli Jej podać, więc cały czas jechała na gazie!
 
reklama
No dobra, trochę szczegółów - Mała waży 3300, urodziła się o 07.40, a Megan 234 rodziła bez epiduralu, bo nie zdąrzyli Jej podać, więc cały czas jechała na gazie!

Fajnie ze po tylu przejsciach mala jest cala i zdrowa i nie za duza, wiec obawy Megan byly bezpodstwne, ze przez sterydy bedzie duza.Dzielna kobita!
 
Do góry