reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Eeeee, to wcale niedaleko;-)ja mieszkalam w twoich okolicach.A jest tu ktos jeszcze z naszych okolic?

no aj tez mieszkalam na ballycummin:-)a 312 jezdze dalej bo do mnie tylko ten autobus dojezdza.A sorki za ten pwtarzajacy sie post ale cos mi sie tu pomieszalo:crazy:
o to my mieszkamy chyba blisko siebie:-)ja mieszkam na may park,dooradoyle:-) !!!chetnie sie spotkam na kawce!
a co do lotow i odlotow to moj szwagier wraca dzis z krakowa,a siostra za tydzien z wrocka!!
papap
 
reklama
Matko kochana, jaki tu dziś ruch, hehehe... Czytam i czytam, bo strasznie do tyłu jestem :sorry:... Łeb mnie dziś boli, chyba zmiana pogody będzie czy co...


A gdzie Megan234???????????????????? Myślałam, że tu już jakiś raporcik jest a tu lipa :baffled:... Ozwij się Kobieto, bo osiwiejemy przez Ciebie!!!!!!!

hmmm pogoda moiwsz..nie sadze.. :wściekła/y:
Ja tez ciegle tu zagladam i jeste w szoku e ta gadula Megan sie dzis wogole nie odzywa!:no:
 
No jestem jestem!!miałam mały problem,ale nie związany z ciążą!!już jest ok!!
co do gp i mojej ciąży!!
lekarz mnie zbadał!zrobił mi masaż szyjki macicy i powiedział,że w przeciągu 2 dni powinnam urodzić!!jeżeli nie uda mi się rozdwoić do pon to na wizycie w szpitalu mają mnie zostawić!!!a jeśli nie będą chcieli to mam zadzwonić do niego a on się tym zajmie!!!!
wg oczywiście jestem przeterminowana!i wydaje mu się,że przez moje poprzednie problemy z ciążami(każdy poród pod wpływem oxytocyny)teraz też bez tego się nie obędzie!!!
no teraz tylko czekać do porodu lub do poniedziałku!!
fajnie,że przeze mnie ganiacie na forum hihihi
 
a co dreszczyk emocji się Wam przyda!!!

Widzę, że dbasz o to żeby nam się nie nudziło :laugh2:... To już dla mnie logiczne tłumaczenie z tym porodem!!!! No to trzymamy kciuki - oby się nie pomylił!!!!!!!!!! I dibrze, że kazał Ci do siebie dzwonić gdyby był jakiś problem!!! W końcu jakiś konkretny ludź...
 
o to my mieszkamy chyba blisko siebie:-)ja mieszkam na may park,dooradoyle:-) !!!chetnie sie spotkam na kawce!
a co do lotow i odlotow to moj szwagier wraca dzis z krakowa,a siostra za tydzien z wrocka!!
papap
Natinke18 a gdzie jest may park?Cos mi to mowi ale nie umie skojarzyc miejsca:zawstydzona/y:.Kawka z checia b mam mnoooooostwo wolnego czasu;-)
 
reklama
Do góry