reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Kasia gratulacje! Pewnie sie cieszysz ze parke bedziesz miala?? Gratuluje!
Beata gdzie sie podziewasz?? Pewnie juz sie przeprowadzilas?? Ciekawe jak z netem.
Megan ty to jestes szalona kobieta!Moze podzielilabys sie ta energia, co?Bo ja nie ciezarna a jakos nie mam jej nic a nic!
 
Spoko Gastone zabierz mi część energii i tak będę miała za 5!!!
Krycha,ja bym chciała zwolnić tempa,ale nie umiem!!!jutro piekę w dodatku torta i mam gościa a w sumie 2 gości bo kobietka jest podwójna!!!!
 
U mienia haraszo. JUz jestem na polmetku, mam nadzieje ze teraz bedzie z gorki. Aaaa i najwazniejsze, na ostatnim usg ginka stwierdzila ze to dziewczynka bedzie. :D

Ale fajursko :-D!!!!!!!!! Gratulacje!!!!!!!!!

Spoko Gastone zabierz mi część energii i tak będę miała za 5!!!
Krycha,ja bym chciała zwolnić tempa,ale nie umiem!!!jutro piekę w dodatku torta i mam gościa a w sumie 2 gości bo kobietka jest podwójna!!!!

Rozumiem, nie krytykuję i zazdroszczę, bo tak jak Gastone, nie mam na nic siły :eek:... Dobrze, że Pyza dziś spokojniejsza to mogłam się polenić, hehe :sorry:!


Ciekawe jak tam u Sylwisko22, oby nie doszło do rozlewu krwi ;-)!!!! Mam nadzieję, że wywalczy swoje!!!!!!!!

Ja już się pożegnam na dzisiaj :-p, buziaki dziewczyny, pa :-)
 
A właśnie Kasia ja taka roztrzepana...gratuluję!!!!
Krycha nie ma czego zazdrościć!!!czasami mam ochotę zwolnić,ale nie mogę!!!nie potrafię!!!swoją drogą dziewczynki strasznie dziwnie się czuję!!!nie zle nie dobrze poprostu dziwnie!!!wydaję mi się,że może to nastąpić bardzo niebawem!!!jakby co mam nr do kilku z Was napewno którąś poinformuję!!!a tak nie chce rodzić na urodziny Księcia,ale samopoczucie mówi coś innego!!!
 
Beata gdzie sie podziewasz?? Pewnie juz sie przeprowadzilas?? Ciekawe jak z netem.
Jestem ,jestem jeszcze. Pomalu sie pakuje. A przed chwilka wrocilam z nowego domu bo tak chcialam odswiezyc ale w sumie to jest tam czysto (polacy mieszkali wiec wiadomo:-)). Przenosimy wszystko w sobote. No i wlasnie niewiem jak a netem bedzie. Bo teraz mamy Irish broadband i nieiwmey czy ten przenosic czy moze lepiej wziac z eircomu?
 
reklama
Do góry