reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Aga trzymam kciuki!
Gastone powiem szczerze,że ja jeszcze nie patrzyłam zbytnio za damskimi ciuszkami bo sama wyglądam jak wieloryb i nie ma sensu...ale tak pobieżnie patrząc to chodzi bardzo powoli nowa kolekcja choć przeważa jeszcze to czego chcą się z półek pozbyć!
 
reklama
dzieki dziewczynki mam nadzieje ze bedzie ok.a ten h... niech sp... z mojego domu.sory za slownictwo ale...dzisiaj postaram sie zalatwic sprawe...napisze jak wyszlo.pozdrawiam
AGA ciesze sie ze malenstwo ma sie dobrze oby tak dalej...ja w to wierze
 
Aga trzymam kciuki,super wiadomosc:-)
A tak wogule to witam ja was tak troche podczytuje,ale jakos na pisanie nie mam wenny:zawstydzona/y:Sylwia wspolczuje tej sytuacji,ja tez mialam podobna,z szwagrem wygralam ale z tesciowa nie bardzo:-(musisz byc silna i postawic na swoim.Magan a ty lada chwila sie rozpakujesz,powodzonka;-)pozdrawiam wszystkie kolezanki.
 
reklama
Do góry