reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
a ja wstałam łeb boli jak cholera!!!chciałam zrobić naleśniki to już 3 poszły w kosz!!!!wyżywam się na księciu!!!(on tak uważa)ale nastroju nie mam złego-tylko te naleśniki
 
a ja wstałam łeb boli jak cholera!!!chciałam zrobić naleśniki to już 3 poszły w kosz!!!!wyżywam się na księciu!!!(on tak uważa)ale nastroju nie mam złego-tylko te naleśniki

Kiedy Ty już zdąrzyłaś naładować baterie???? Dopiero co pisałaś, że masz gorączkę, a tu proszę, już przy garach, ech... Odpoczywać miałaś i relaksować przed przyjściem dziecia!!!!!! :eek: - niereformowalana kobieta z Ciebie ;-)
 
oj niereformowalna odrazu!!!ja nie umiem chorować!!!położę się na pół godz i zaraz muszę wstać,bo czuję się jeszcze bardziej chora!!!gorączkę jakoś tam mam bo 37,4 ale zachciało mi się naleśników,a Książę akurat sprzątał świnką morskim więc sama się za to wziełam!!efekt moja frustracja i brak naleśników,ale teraz On poszedł smażyć!!!a bateryjki ja mam naładowane cały czas!!mam dziwny organizm albo psychikę,bo potrafię wstać o 3-4 nad ranem i jechać do sklepu!!a teraz pomimo brzucha nadal mnie energia rozpiera!!!
a jak już uroddzę to oprócz opieki nad 2 moich pociech zamierzam kupić sobie sprzęt do ćwiczeń!!i wrócić do szkoły(muszę mieć egzamin państwowy z języka,żeby za rok dwa pójść do college-u-co jest moim marzeniem!!)
 
reklama
oj niereformowalna odrazu!!!ja nie umiem chorować!!!położę się na pół godz i zaraz muszę wstać,bo czuję się jeszcze bardziej chora!!!gorączkę jakoś tam mam bo 37,4 ale zachciało mi się naleśników,a Książę akurat sprzątał świnką morskim więc sama się za to wziełam!!efekt moja frustracja i brak naleśników,ale teraz On poszedł smażyć!!!a bateryjki ja mam naładowane cały czas!!mam dziwny organizm albo psychikę,bo potrafię wstać o 3-4 nad ranem i jechać do sklepu!!a teraz pomimo brzucha nadal mnie energia rozpiera!!!
a jak już uroddzę to oprócz opieki nad 2 moich pociech zamierzam kupić sobie sprzęt do ćwiczeń!!i wrócić do szkoły(muszę mieć egzamin państwowy z języka,żeby za rok dwa pójść do college-u-co jest moim marzeniem!!)

Kobieta wulkan normalnie, ale podziwiam - zawzięta z Ciebie kobieta ;-)!!! Ale mimo wszystko wydaje mi się, że powinnaś teraz zwolnić i chyba Twój organizm "mówi" Ci to samo - nie lekceważ tego złego samopoczucia, co?
Dobra, się namądrzyłam a teraz idę na herbatkę, Pyza zasnęł trzeba korzystać z życia, hihihi...

Jakby mi się już nie udało zaglądnąć to słodkich snów życzę :sorry:
 
Do góry