reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Hejka.Dawno mnie tu niebylo ale podczytuje co piszecie;-)Gastone jak tam Jas:confused:,Beakta powodzonka bo juz chyba bardzo blisko do konca:tak:
 
reklama
AA dlaczego dawno cie nie bylo?Wakacje jakies? Jasiek wciaz w szpitalu.Biedaczek malutki nie ma na raczkach juz miejsca do wklucia igly.Przybiera na wadze, jednak wciaz sa jakies niespodzianki.Teraz znalezli we krwi jakiegos drozdzaka (podobno wynik podawania antybiotykow)ale nie mam pojecia co to oznacza.Nie wiadomo jak dlugo bedzie w szpitalu.wiem czy go wogole zobacze..Na oddziale jest dziewczynka, ktora byla w podobnym stanie co Jasiek.Lezy tam juz...10 miesiecy.Nie tygodni tylko miesiecy.Szok.Ale my mamy caly czas nadzieje ze Jasiek wyjdzie szybciej.Narazie mozna tylko czekac.Najgorsze ze jak pojade za dwa miesiac to on moze byc jeszcze w szpitalu..i go nie zobacze a w Polsce bede dopiero na swieta wielkanocne jak dobrze pojdzie..
 
Czesc gastone i reszta dziewczyn :) ja dopiero teraz zajrza`lam na to forum bylam 3 m w Polsce :p w takim razie witam kolezanke z Ennis ,a moja Majka ma juz 6 miesiecy uffff
 
Tak jakos wyszlo:sorry2:ale obiecuje sie poprawic:tak:.Wyobrazam sobie jak musi cierpiec moj synek tez byl ostatnio w szpitalu,i przy samym pobieraniu krwi sie tak nacierpial ze szok:no:.A co do Jasia to napewno wyjdzie z tego,tyle juz wytrzymal to da rade napewno silny z niego chlopczyk:tak:trzymam kciuki.I zobaczysz go napewno szybciej niz myslisz;-).
 
Bry mamusie :-)!!! Czekam na jakieś opinie i rady co do wyboru pieluszek, bo w tej dziedzinie jestem zielona i nie bardzo wiem które w końcu wybrać, a czas po troszę się zaopatrywać... Z góry wielkie dzięki, pozdrawiam i miłego dnia życzę, papatki :blink:
 
Bry mamusie :-)!!! Czekam na jakieś opinie i rady co do wyboru pieluszek, bo w tej dziedzinie jestem zielona i nie bardzo wiem które w końcu wybrać, a czas po troszę się zaopatrywać... Z góry wielkie dzięki, pozdrawiam i miłego dnia życzę, papatki :blink:
hej my od poczarku uzywamy pampersow i jesdtesmy zadowolone!
 
Bry mamusie :-)!!! Czekam na jakieś opinie i rady co do wyboru pieluszek, bo w tej dziedzinie jestem zielona i nie bardzo wiem które w końcu wybrać, a czas po troszę się zaopatrywać... Z góry wielkie dzięki, pozdrawiam i miłego dnia życzę, papatki :blink:
Ja polecam tylko i wylacznie pampersy.Hugisy odparzaja (opinia wielu moich kolezanek) wiec odrazu zaopatrzylam sie w pampersy.Co do kosmetykow na poczatku uwazaj na oliwke johnson bo tez lubi uczulac.Polecam kosmetyki Oilatum.Kapanie w oliwce oilatum to rewelacja, nawet nie trzeba po tym dzidzi smarowac oliwka.Mydelko tez bardzo dobre.Szamponik na poczatku uzywalma bambino ale jest tez oilatum./wszystkie kosmetyki oilatum do kupienia w aptece.
Kasiamaja witamy.Juz mylalam ze wogole wyjechalas na stale bo zadnego znaku zycia.Milo powitac cie znow w naszym gronie.
niunia 12a mam nadzieje ze sie poprawisz!:wściekła/y:
No dziewczyny skoro juz sie odrodzilyscie to zadaje pytanie.Do wszystkich.Jescze ra bo porzednio zadawlam i zadna nie odpowiedziala:-(
Co wy na to zeby wrzucic pare zdjecionek, zeby lepiej sie poznac? Swoje zdjeiconka, dzieciaczkow, moze brzuszkow (ojej uwielbiam brzuszki!) a nawet scanow usg jak macie.Chwalcie sie dziewczyny!!! pozdrawiam i czekam poraz drugina odpowiedz.MAm nadzieje ze w kocu ja dostane:no:
Beata dzis bede u ELi wiec moze sie zobaczymy!
 
reklama
Pieluszki ttylko pampersy:tak:,kupuje w tesco te w kartonie:tak:. Gastone co do tych zdjec to ja np ,nie bardzo chce na forum,ale moge ci na pw wyslac adres nk i tam sobie popatrzysz:cool2:.
No i znowu pada:wściekła/y:bylo sobie lato:-(.





 
Do góry