reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Czesc Aga .Miloze do nas zagladasz.Nie zapominaj o nas.Fajnie ze masz sie lepiej.
Czekamy z Toba na wyniki i trzymamy kciuki.
A ja tylko zapytam jak zwykle : gdzie reszta?? Gdzie sa zdjecia? Dziewczyny chyba sie nie wstydzicie?
 
reklama
Halo, halo!!! Znalazłam chwilkę więc stukam :-)... No dobra, półmetek właśnie minął, za 2 tygodnie o tej porze będę już z mężem!!! Nie lubię się z nim na tak długo rozstawać, ale co zrobić??? Aga_irlandia, dołączam się do słów Gastone i obyś je w końcu dostała!!! Ileż można czekać :szok:... Chciałabym móc częściej tu zaglądać, ale jakoś nie mogę niestety... Ale się staram!!! Może teraz mi się uda, bo raczej zapowiada mi się tak bardziej leniwy tydzień niż aktywny :tak:, rodzice wyjechali, a szwagierka marzy o odpoczynku, bo w domu ma remoncik! Ale zobaczymy jak to w praniu wyjdzie ;)! Aha, wycieczka do oceanarium się udała, ale wielorybków to tam nie ma :baffled:, tylko kawałek tylniej płetwy przed budynkiem, no ale nie można mieć wszystkiego. Za to była super pogoda na taki wypadzik, a z nieprzyjemnych rzeczy tylko napiszę, że zaatakowała mnie końska mucha (?) - są tu takie??? Ta co mnie dziabnęła tak wyglądała, więc to moje przypuszczenia :confused:! Odpoczywajcie dziewczynki i spokojnej niedzieli życzę, pozdrawiam, dobranoc, pa
 
..i znow mam niedziele do dupy..Siedzejuz poltora tygodnia w domu, niegdzie nie wychodzilam i maz mi obiecal od kilku dni releksik i zakupki.No i dupa.Przed releksikiem pojechal sobie polatac samolotem iw rocil zazygany.Lezy teraz bialy jak sciana i zyga..a ja znow w czterech scianch, sama..buuuu wiecie co ale jestem wsciekla.Siedze jak stroz w domu, sama, niedlugo oszaleje...szlag szlag szlag.
aa i wykasowalam swoje zdjecie bo wy sie nie chcecie pokazac to ja sie anulowalam...trudno
 
Ostatnia edycja:
Hej!!! Oj Gastone, to nie zazdroszczę... Ale może w następny weekend będzie lepiej? Albo w ciągu tygodnia uda Wam sie gdzieś ruszyć... Ale wyobrażam sobie Twoją rozczarowanie :baffled:!!! A humorek poprawił Ci się już troszkę czy tak słabo??? Pogoda dziś ciężka - parno, trochę słonka i czasem deszcze, ale i tak nie ma czym oddychać, uff... Ale się pochwalę, dziś mój mąż napisał mi, że przylatuje tydzień wcześniej - mam dobry humorek i nawet pogoda mi go nie popsuje :-p!!!!! Ozwę się w krótce, trzymajcie się dziewczynki i miłego popołudnia życzę! Aha, a czemu tu tak cichutko? Gdzie się te wszystkie mamy podziały, co????????? Pozdrawiam :-)
 
Ja zagladam:) powiedzcie mi gdzie moge dostac podklady higiniczne potrzebne do szpitala. Na liscie jaka dostalam od kolezanki a ona ze szkoly rodzenia jest pozucja pod tytulem "pads" czyli podklady? A moze zle zrozumialam?
 
Hej Beakte! Pamiętam, że któraś z mama, Gastone chyba, we wcześniejszych postach wspominała, że dobrym zastępstwem mogą być podpaski Allweys rozmiar największy (o ile czegoś nie pokręciłam), ale przejrzyj lepiej dokładnie starsze stronki. Nie umiem inaczej pomóc... Mi przywiozła teraz szwagierka z Polski takie podkłady, bo właśnie tu nie bardzo orientowałam się gdzie mogę coś takiego dostać... Też powinnam zabrać się już za pakowanie torby, czekam tylko na męża i świerzy dopływ gotówki :-p! Miłego dnia życzę :-), pa
 
Ja zagladam:) powiedzcie mi gdzie moge dostac podklady higiniczne potrzebne do szpitala. Na liscie jaka dostalam od kolezanki a ona ze szkoly rodzenia jest pozucja pod tytulem "pads" czyli podklady? A moze zle zrozumialam?
Baeata te maternity pads sa do dupy.Pisalam o tym wczesniej.Sa do kupienia w aptece, ale one nie maja kleju wiec sie przesuwaja a poza tym zwijaja sie w rulonik, wiec caly czas trzeba je zmieniac pomimo iz uzywasz dwie naraz.Naprawde polecam Always (bez skrzydelek) nigt.Ta sa takie duze paczki niebieskie, w Dunnes stores.W Tesco zadko na nie trafialam.Naprawde ci polecam.Ale zrobisz jak zechcesz.Ja drugim razem napewno nie kupie tych podkladow, bo po pierwsze wydalam na nie troche pieniedzy bo szybko ida a poza tym naprawde sa do dupy.Pozdrawiam.aaaa Bede w czwartek u eli. paa
 
reklama
Podpaski juz kupilam:) .myslalam ze to moze jakies podklady do lozka czy cos w tym rodzaju. W takim razie usuwam je z mojej lisy:) dzieki za pomoc papa
Podklady na lozko maja wiec spoko ciocia.aaa i sa jeszcze jedne padsy. Do biustonosza.Jak bedziesz karmic piersia - wkladi laktacyjne.Przydaja sie baaaardzo.
 
Ostatnia edycja:
Do góry