reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

reklama
Cześć babeczki:) mój mąż podsunął mi to forum, bo mu jęczę, że mi brakuje kontaktu z innymi mamami;P jesteśmy w Limerick od 4 miesięcy z naszą Natalką( 10 mies. ). W wolnej chwili przeczytam wszystko, na razie dobrnęłam do szóstej stronyCzy któraś z Was mieszka może w Annacotty albo w pobliżu??
Fajnie, że jest takie forum, będę tu zaglądać jak najczęściej, buziaki:)
 
Witaj aine.Maz dobrze zrobil ze ci to forum podsunal.Zuch chlopak! Zawsze bedzisz mogla z nami pogadac i z niektorymi to i nawet pewnie sie spotkac (bo niektore z nas sa z Ennis - a tak sie doczepilysmy a co).
Niunia wyslij wiadomosc jeszcze raz bo nie mam nic:no:
 
bry
ostatnio nawet nie mam jak Was poczytac, przez jakis czas mielismy problemy z netem, wszyscy na naszej ulicy wsciekli z tego powodu, juz myslalam ze to moze moj komputer nawalil ale skoro cala ulica ma awarie to spoko ... teraz czasu nie mam na nic, jak wracam z pracy dzieciaki ciagna mnie na podworko, nawet obiad jem w biegu ... padam na pysk, uciekam spac bo na 7 do pracy, potem o 16 mam ogladac jakis samochod .... szlag mnie trafia, juz drugi miesiac poluje na auto no tragedia, nic znalezc nei moge bo jesli ma swieze nct to czesto cena az smiesznie wysoka albo jak ostatnio samochod wygladal jakby go kto młotkiem oklepał wrrr
pomarudzilam wiec uciekam ... milej nocki wszystkim
 

Załączniki

  • d.JPG
    d.JPG
    14,8 KB · Wyświetleń: 31
witam nocną porą, moja mała jeszcze na chodzie, skąd ona ma tyle energii!
dobrze, że przed nami długi weekend, uff. przyznam, że jeszcze nie miałam czasu Was dokładniej poczytać i poznać, ale postaram się przeczytac wszystkie wpisy, żeby nie powtarzac potem tych samych pytan hehe.
tak sobie myślę, że od jutra chyba zacznę jakąś dietke, bo irlandzkie żarcie daje się we znaki.Na razie nie mAm energii, ale jak się zbiorę, to zacznę odchudzanko.
Jestem ciekawa, w jakim jesteście wieku, czy przeważają na tym forum "młódki" czy kobiety koło trzydziestki, tak jak ja :-)
fajnie by było kiedys umówić się na jakąś kawusię, spacerek :cool2: Strasznie mi głupio tak samej w domu siedzieć, dziwnie. W kupie raźniej jak to mówią , hehe.
Na razie uciekam i dobrej nocy życzę;-)
 
Witam dziewczyny. U mnie dzien kolejny troche do dupy.Strasznie mnie polamalo , strasznie mnie boli klatka piersiowa i lopatki.Nie znam przyczyny.Moze mnie przewialo, moze to od kregoslupa..sama nie wiem.W kazdym razie mam problemy z poruszaniem bo najmiejszy ruch glowa to koszmar..
Fliipi jakiego autka szukasz? I w jakim przedziale cenowym.Jaka marka cie interesuje? Tak sie sklada ze ja mam auto do sprzedania:wściekła/y:
Niunia mam wiadomosc.Super zdjecia a synciu lewelacja, taki mausi kochany..Ja za momencik wejde nk i poprosze o wrzucenie do listy wiec tez bedziesz mogla polukac na moje fotki.
Aine co twojego odchudznia to hehe slyszalam ostanio opinie ze w Irlandii wszyscy tyja.I zgadzam sie z ta opinia.Chyba nam tu dobrze.Jednak co niektorzy (tak jak ja:-)) siedza tu dluugo wiec khmmm kilogramow ci u nas dostatek.Co do wieku ja sie nie wstydz epowiedziec, bo niby dlaczego.Mam 31 lat.Glupota jest mowienie, ze kobietanie powinna mowic ile ma lat.Kto to wymyslil? Bez sensu.:no:
No a teraz mala fotka mojego syncia.
 

Załączniki

  • portrecik copy.jpg
    portrecik copy.jpg
    77,4 KB · Wyświetleń: 32
reklama
Czesc laseczki.Gastone zaraz zakceptuje:tak:.Sliczny ten Twoj synus:-)Co do kilogramow,to mi tez po ciazy trche przybylo,ale jakos za bardzo mnie to nie rusza,bo co bede sie mordowac jak zjesc to ja lubie:-Da to co niepotrzebne to wychodze na spacerach pod te gorki:wściekła/y:irlandzkie:dry:buziaki :cool2:
 
Do góry