reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

To ja tez dodaje moją małą :p gastone synus sliczny jak dziewczynka :D

ps chodzisz tu z malym na basen ??
 

Załączniki

  • HPIM2563.JPG
    HPIM2563.JPG
    87,5 KB · Wyświetleń: 28
  • HPIM2569.JPG
    HPIM2569.JPG
    75,6 KB · Wyświetleń: 22
reklama
hej babki:-) ja tylko na moment.
gastone ja też mam 31 lat:-)
ps. śliczne te Wasze pociechy, spadam, bo mała kwęka:sorry2:
 
Kasia sliczna corcia:-)a najbardziej mnie rozsmieszyly spiochy na pierwszym zdjeciu,bo prawie na kazde dziecko jak sie patrzy w irlandii to ma takie same spiochy,albo z dunnes,albo z peny:-D:-D:-Dfajowo zaraz widac gdzie mieszkamy:cool2::cool2::cool2:w krainie deszczem placzacej:dry::dry:
 
No naraeszcie fajny ruch sie zrobil tutaj.Niuniajuz wyslalam zaproszenie, przepraszam za ociaganie sie.
Kasiamaja sliczna ta twoja Maja.Jak pszczolka.Co do basenu to nie chodze, niestety.Musialabym pokazac swje bujne ksztalty a to nie wchodzi w gre:no:
No prosze jak duzo 30 latek.! (nie umniejszajac mlodszym oczywiscie):-) ?Beacia ja skoncze 31 w pazdzierniku.
 
kobietki mam pytanie-czy tutaj szczepi sie dzieci przeciwko pneumokokom? moja Natalka miala juz wszystkie dawki Prevenaru, w 12. miesiącu życia czeka ją ostatnia dawka, tzw. przypominajaca. I kurcze nie wiem, czy mam sprowadzić tę szczepionke z Polski, czy popytać w Medipolu...Jeszcze nie zapisałam małej do żadnej przychodni, bo od niedawna jesteśmy w Limerick, a tydzień temu byliśmy w Polsce, więc była przebadana dokładnie.
Aha, i jak Wy robicie-zapisujecie dzieciaczki do irlandzkiego gp czy do Medipolu? a może i tu, i tu? troche mam korbę na tym punkcie i pewnie jestem przewrażliwiona, ale z drugiej strony same wiecie, jak ważne sa te szczepienia. Z góry dzięki za jakiekolwiek info.:-)
 
kobietki mam pytanie-czy tutaj szczepi sie dzieci przeciwko pneumokokom? moja Natalka miala juz wszystkie dawki Prevenaru, w 12. miesiącu życia czeka ją ostatnia dawka, tzw. przypominajaca. I kurcze nie wiem, czy mam sprowadzić tę szczepionke z Polski, czy popytać w Medipolu...Jeszcze nie zapisałam małej do żadnej przychodni, bo od niedawna jesteśmy w Limerick, a tydzień temu byliśmy w Polsce, więc była przebadana dokładnie.
Aha, i jak Wy robicie-zapisujecie dzieciaczki do irlandzkiego gp czy do Medipolu? a może i tu, i tu? troche mam korbę na tym punkcie i pewnie jestem przewrażliwiona, ale z drugiej strony same wiecie, jak ważne sa te szczepienia. Z góry dzięki za jakiekolwiek info.:-)
Szczerze mowiac nie mam pojecia jak ze szczepieniami malych dzieci.Pytalam o te szczepionke rok temu , ale moj maluch nie zmiescil sie wiekowo w normie obowiazowych szczepien.Moj gp powiedzial ze szczepienie dzieci przeciw pneumokokom dopiero weszlo w styczniu wiec jeszcze troche to potrwa.Drugi raz nie pytalam ale we wtorek ide to sie zapytam.Oczywiscie mozesz apyta w Medipolu napewno uzyskasz informacje czy szczepia.Co do sprowadzania szczepionki z Polski to sprawa nie jest taka prosta niestety,Wiec lepiej zapytaj W Medipolu.Jesli chodzi o GP to ja jestem tylko tu w Ennis, i nie widze potrzeby chodzenia akurat do Polskiego lekarza.Mam mile doswiadczenia z moim GP, bylam juz nie raz i zawsze mi pomogl.Poza tym mam medical card wiec za darmo.Nie mm odpukac zadnych problemow z dzieckiem, wiec nie musze narazie chodzic do specjalisty.Wiec narazie korzystam z uslug tutejszego GP
Ale wiesz, lekarze sa rozni, slyszalam mnostwo zlych opinii, ale ja sie do nich narazie nie przylacze i mam nadzieje ze bedzie tak dlugo.Wiesz najwazniejsze to nie dac sie zwariowac i nie porownywac tutejszych lekrzy do polskich.Roznice sa kolosalne jednak tutaj do wiekszosci podchodzi sie do wielu spraw naturalnie, inaczej niz w Polsce i jesli jestes przewrazliwiona na punkcie wszystkiego to zwariujesz.W kazdym razie musisz sama podjac decyzje.Moze inne dziewczyny ci cos doradza bo ja narzie z uslug Medipolu nie korzystalam wiec nie za bardzo sie orientuje.
 
dzięki gastone:-)no wlasnie slyszalam, ze aby sprowadzic szczepionkę z Polski, trzeba ją wysłac samolotem i to w odpowiedniej temperaturze, przesyłka pocztowa odpada( poza tym tam jest chyba już dołączona szczykawka i igła ). No nic, popytam, gdzie się da,bo to ważne.W Polsce mała miała rewelacyjna opiekę, pani doktor nieraz trzymała nas w gabinecie ponad godzinę i wszystko dokładnie tłumaczyła, chuchała i dmuchała na małą.Dlatego trochę się boję, ze tak jak pisałas, różnica w opiece będzie kolosalna. Poczekamy, zobaczymy.
 
reklama
niunia12 ,gastone dzieki w imieniu Majki :happy2: ,niunia rzeczywiscie pajacyk z dunnes hehehe ,a i najmlodsza to ja jestem 22 jak narazie :p:-) gastone jakie bujne ksztalty ja z moim jakos chodze i nic sie nie dzieje :p ,a basen mam zaraz blisko domu więc grzechem by było nie isc :tak:

ps dziewczyny wiecie moze gdzie tu w okolicy jest jakis komis z rzeczami dla dzieci albo cos gdzie moge sprtzedac hustawke fisher price tą dużą bo Majutka juz nie chce w niej byc wiec stoi i sie kurzy ,a jakbym sprzedała ja to bym mogla kupic ten skoczek dla malej ,bo jak ja na chwile wsadzilam w wonder wordzie to wyjsc nie chciala.... Help me !!! :p
 
Ostatnia edycja:
Do góry