reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
haniulka weekendowo juz sie zrobilo :). my dzisiaj z niunka w fikolandzie bylysmy pobawila sie niunka :) . troszke deszczyk nas zlapal ale teraz juz w domku po obiadku i czekamy na D jak wroci z pracy . milego weekendu . pozdrwiam :-)
 
Ja kobieciny :))

Ohh ohh juz widac weekend wpadl na forum ;)

Ja na dzis mam plany leniuchowania na maxa :)
Jutro na kawuche do vikamci spadamy a w niedziele wystawa kotow :)

Buziaki babyy
 
Sylcia mam nadzieję że traficie:-D jak co to będziemy się zdzwaniać .,,, tylko daj znać o której się do nas wybiercie:szok::-D
ciasto już czeka:-p


a ja dziś trochę nie w humorze ... normlanie Ci irole mnie dobijają .. i do tego wdeptują w glebę:dry:
 
Hej kobietki!! Pilna sprawa... ma moze ktoras w was w domu syrop Hydroxizium?Do odsprzedania?Albo ktos jest w tej chwili w Pl zeby ewentualnie zakupil?Moi dopiero za 3 tyg przylatuja:-(Bylam dzis u lekarza,znow za wysokie cisnienie i to chyba na tle nerwowym-ja tez tak sadze... no i kazal brac ten syrop jesli bym miala taka mozliwosc...
No i wkoncu sie dowiedzielismy kto sie ukrywa w moim brzuszku;-) DZIEWCZYNKA :-):-):-)
W pon ide jeszcze raz do GP skontrolowac to cisnienie-mam nadzieje,ze bedzie dobrze!!!
 
haniulka no to moje gratulacje...

ja dzisiaj to jestem wymęczona:-D
Sylcia wpadła na kawuchę , pogoda super więc poszliśmy na plac zabaw , hehe
fala nas zakryła po drodze :-p:-D tylko ta baba sie schowała jedna:rofl2:
hehe
fajnie było:tak: dzięki ze wpadliście :-) ale teraz to musze poleżeć w wyrku hihi bo nie mam już siły:-p
 
Vikamciag dzieki za kawke :) ciacho pyszne mmm :) no a spacer po promenadzie rewelka :) chwile niezapomniane :) ! Tez jyz jestem
Na maxa wyjonczona :p teraz wy musicie do nas wpasc ;))

Haniulka ja niestety nie pomoge zabardzo :(((( ale gratuluje dziewczynki !!! I nie stresuj sie babo ! ;)
 
Vikamciag dzieki za kawke :) ciacho pyszne mmm :) no a spacer po promenadzie rewelka :) chwile niezapomniane :) ! Tez jyz jestem
Na maxa wyjonczona :p teraz wy musicie do nas wpasc ;))

Haniulka ja niestety nie pomoge zabardzo :(((( ale gratuluje dziewczynki !!! I nie stresuj sie babo ! ;)
[haha no ja też nie zapomnę jak nas zalało:-D

a wpadniemy napewno:tak: już niedługo... heh czyli jak D powiedział za miesiąc:-p:laugh2:hihih

a Nadusia śpi??? bo moja wypiła mleczko i odleciała:-)
 
reklama
Do góry