reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

u mnie 2 kawki padły;-)
to dobrze że wam szybko zleciało
ja chyba zmykam jakiś film włączyć bo aż mi niewygodnie już :-p

do juterka :-)

aaa i wyślij mi maila to Ci zdjęcia prześlę jutro:tak:

papa:*
 
reklama
Heja :))

Bylam dzis na wystawie kotow, ahh rewelacyjnie bylo Tyle kotow tyle ras ... Sphinx, somalijski, rogdoll, egzotyczny ... Mnostwo mnostwo :) wszystkie moglabym wyciuckac :))
 
no tak bo on to kudłacz.. hehe


a ja wczoraj miałam oglądac jakiś film .. ale jak tylko wyszłam z bb ogarnęła mnie senność i padłam tak jak pozostali:-D
 
Hejka! Witam się poniedziałkowo... Jak dobrze, że nie pada i licze po cichu, że przez najbliższy tydzień nie będzie, bo jutro goście przylatują i raczej więcej będziemy poza domem niż w domu :sorry2:

Haniulka83, fajowski ten wózek. Mam nadzieję, że będzie Wam dobrze służył ;-)

Sylcia007, to ta wystawa kotów wczoraj była??? Co za pech, a chciałam się na nią wybrać :baffled:, ale niestety M się pochorował i prawie cały weekend w domu spędziliśmy... Ale milusio było tak poleniuchować w czwóreczkę :tak::-D


Miłego dzionka mamuśki :sorry2:
 
reklama
Do góry