reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Ech, ten mój optymizm :baffled::dry:... Od jutra ma padać i to do następnego tygodnia... No cóż, w końcu pogody się nie przeskoczy...

Filip właśnie uciął sobie komara, Oliwka bajke ogląda a ja się chyba napije herbaty i może coś słodkiego wciągnę (choć nie przepadam, ale tak jakoś dziś mnie wzięło) - mam ptasie mleczko, któraś chętna?
 
reklama
krycha ja ma:m ochotke :) . ostatnio na wszystko :). dzisiaj zrobilam leczo jakos mnie naszlo na papryke . a teraz bym sobie moze wloski zrobila bo juz musze zafarbowac . pogoda mnie dzisiaj dopiescila mala biegala po ogrodku z psiakiem pranie mi sie wysuszylo az fajniutko a tu ma padac :( mam nadzieje ze sie nie sprawdzi ta pogoda na ten tydzien .
 
No rzeczywiscie dzis bylo super :-) Juz by tak moglo zostac... Ale nie ma co narzekac w Pl zima nadal trzyma,wiec chociaz o tyle mamy lepiej ;-)
Milego wieczoru kobitki!!
 
Hellol :p

Krycha ano niestety wystawa kotow juz byla :( szkoda ze was ominela, zdrowia zycze :)) no i ja sie z checia poczestuje ptasim mleczkiem Mmm :))

Madzia kowalik noo pogoda byla rewelacyjna wczoraj :) szkoda ze juz dzis sie zmienila :/
 
reklama
Do góry