reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Vikamciag priv wyslany :)

Krycha moze od tego wlasnie ten bol :( no i nastepnym razem z Nadulina wpadniemy napewno :)

A z ta msla wycieczka ohh raz slonce raz deszcz, chcialam do kilaloe czy kildimo jechac ale pogoda bardziej zmienna niz przyslowiowa kobieta wiec po miescie pochodzilismy troszke :p wlasnie do domku wracamy :))

Bozenka wpadajcie kiedy chcecie :) dziewczyny z forum i w ogole sa mile widzjane u mnie :) no i dziekuje za komplemencik w sprawie domku :) misiakowi powiem ze sie podobal bo to on malowal wszystko i tapetowal; mozna wiec go troszke pochwalic, ale nie za duzo :p
 
reklama
A12.jpgJa tez sie witam:-) Dopiero wstalam i sniadanko zjadlam;-)A dzis na obiad pierogow leniwych mi sie zachcialo hihi Zobaczymy jak wyjda:-)
A wozek taki zakupilismy jak wyzej:-)
Milego dnia!!!
 
haniulka fajny ten wozeczek :)
sylcia walentynki tak jak u nas :) a Mayeczka dostala od nas wielkegoooo misia zamowilismy jej z dowozem :) ale sie cieszyla :))) moja niunia. spala z tym wielkim misiem hihihihihi.
ja mam dzisiaj ochotke na nalesniki wiec je zrobilam i kapuche czerwona na cieplo i tez juz sie robi .
 
haniulka fajny wózio .. a co to za firma wogóle.. nie widziałam jeszcze takiego:rolleyes:


u mnie po walentynkach pół na pół..
jak byliśmy na spacerze złapał nas grad i ulewa.. i mnie przewiało lekko .. ucho mnie boli... ale już działam i powoli przechodzi ,
później to już było faajnie tylko:-p aż do rana..
a dzisiaj rano poparyłam sobie usta i podniebienie.. więc nie za ciekawie bo mnie wsztsko piecze:confused2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wozek to Baby Merc-polska firma;-)a pierozkow juz niestety nie ma-udaly sie swietnie i na kolacje nawet zjedlismy reszte:-D
Milego dnia kobitki!!
 
Do góry