reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Dobry wieczór mamuśki :-)!

krycha male sprostowanie przeprowadzeni nie znaczy urzadzeni :-D:-D:-D do dzis nie wiem gdzie co jest a wszystko jest wszedzie:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2: nie wiem kiedy to ogarne :eek:
a maly Ci ladnie wazy:szok::szok: moj patryk wazy 10kg:zawstydzona/y::zawstydzona/y::-D:-D

Słuszna uwaga :sorry:... Ale powoli, powoli sie urządzicie :-). A z ta wagą to sama w szoku jestem :eek: jak już wspominałam Oliwia 2 lata strasza od Filipka i ważą tyle samo :eek:

Haniulka83, widzę już coraz więcej rzeczy macie :-D Rany, jakie te pierwsze zakupy sa ekscytujące!!!! A jak wózeczek w końcu kupiliście?

Madziakowalik, Bidulka się namęczy, no, ale każdy to przechodzi... Najważniejsze żeby szybko odpuściło!

Gsiad, ja rodziłam 08.09.10, a Ty?


Lecem, bo czas kąpieli się zbliża. Udanego weekendu, paaaaaaaaaaaaaa ;-)
 
witam się babki

bozenka drozdusia Dziewczyny senkju za kawke ;) milo bylo was zobaczyc :*

Musze reszte dziewczyn po odwiedzac :) wiec szykujta sie ;) a teraz zmykam do misiaki sie potulic ;)

Kiss

sylcia i tutaj dzięki za miłe popołudnie:tak: chyba częściej będę zwijać drozdusię w jej wychodne i będzie my wpadać :-D:-D:-D ale groźba co?:szok::-D
bardzo mi się podoba wasza chatka super ją urządziliście:tak:

no i mam nadzieję, że odnajdziesz i drogę do mnie...
 
Hellol lasencje :))

W pt po pravy udalam sie do drozdusii i pimknelysmy po sklepach pochodzic :) no i do kryski wpadlysmy na kawuche, Filip ogromny chlopak:) kryska oby kregoslup nie padl Ci :) smieszek z niego fajny no i Olivca pannica duza :)
A wczoraj upoilam sie winkiem u sasiadki, ojj i spalo mi sie rewelacyjnie :) a teraz leniu****e po sniadanku, no ale na wycieczke jakas mala chcemy sie wybrac wiec zmykam obiadzik ugotowac i wyszykowac sie ;)
 
sylcia a je Ciebie ani widu ani słychu.....:sorry:

uj nas dzisiaj ładna pogoda...
uhhh
ja się nie mogę doczekać środy bo już do szpitaka jadę i sie dowiem coś wiecej o moich wyniczkach i wogóle..
 
Hejka!

krycha to chyba jestesmy kolezanki z porodowki ja tak samo 8.09.10 :) jak maly ma juz jakies zeby?:)

Szkoda tylko, że nie udało nam się na tej porodówce spotkać... A na której sali leżałaś? Mnie wsadzili na tę przed oddziałem, koszmar jeden wielki!!! Ale miałam bliżej do Młodego na oddział ;-). No właśnie wylazł Mu już pierwszy, w tamtym tygodniu i widzę, że drugi już prawie, prawie i na górze też coś zaczyna się dziać. Także się chłopak rozkręcił. A jak u Was z ząbkami? Jak się w ogóle Młoda miewa? No i jak sobie radzisz?

Hellol lasencje :))

W pt po pravy udalam sie do drozdusii i pimknelysmy po sklepach pochodzic :) no i do kryski wpadlysmy na kawuche, Filip ogromny chlopak:) kryska oby kregoslup nie padl Ci :) smieszek z niego fajny no i Olivca pannica duza :)
A wczoraj upoilam sie winkiem u sasiadki, ojj i spalo mi sie rewelacyjnie :) a teraz leniu****e po sniadanku, no ale na wycieczke jakas mala chcemy sie wybrac wiec zmykam obiadzik ugotowac i wyszykowac sie ;)

Właśnie, ten mój kręgosłup... Tak się zastanawiałam ostatnio czy ten ból szyi nie od kręgosłupa właśnie, bo przyszedł nalge, w dzień kiedy w ogóle z domu nie wychodziłam i utrzymuje się do teraz... No i następnym razem zabierz jeszcze Nadinkę ze sobą to się Laski pobawią ;-) Udało się Wam gdzieś wyskoczyć na tę wycieczkę?

ViKamciaG, jak Ci idzie odpoczywanie?


Rany, ale się zaciągnęło, czyżby padać chciało???
 
reklama
Sylcia to widze masz tak jak ja że po winku śpie jak zabita:)
Więc zapraszam do siebie na winko i filmik :)
Drozdusia a kiedy sie wybierasz do Galway:)?
 
Do góry