reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Dzień dobry! Ale ciepełko na dworze, co? Aż miło się poszwędać :-)

Haniulka83, zależy co Cię interesuje... Bo Nivea rzeczywiście jak na lekarstwo, najwięcej J&J. My np. używamy Oliatum i J&J czasem. A w Pl bardzo lubię tą serię z Nivea, ale tu nie dostaniesz...

Dzindusia, to szybciutko się uporaliście ze wszystkim, super!

A my dziś byliśmy na szczepieniu na rota i poprosiłam lekarza żeby tę moją maliznę zważył i aż mi się nogi ugięły jak zobaczyłam co się wyświetliło - prawie 11 kg :szok::szok::szok::szok: No i masz, moje dzieci ważą tyle samo :baffled:
 
reklama
Haniulka83, na Milk Market jest nowy sklep z odżywkami < po tej stronie co jest Tase of ....>i on ma tam tez kosmetyki min dla dzieci dużo ma z Ziaja
 
krycha male sprostowanie przeprowadzeni nie znaczy urzadzeni :-D:-D:-D do dzis nie wiem gdzie co jest a wszystko jest wszedzie:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2: nie wiem kiedy to ogarne :eek:
a maly Ci ladnie wazy:szok::szok: moj patryk wazy 10kg:zawstydzona/y::zawstydzona/y::-D:-D
 
Dzieki dziewczyny,no to musze sie zastanowic czy mi ma rodzinka przywiezc ta Niveae,czy jednak tu kupowac...Bo nie wiem jak oni sie do mnie zabiora jak im liste zakupow podam :-DMy dzis zakupilismy m.in.wanienke i buteki,a wozek juz w Pl stoi i czeka na kuriera;-)
Krycha to ci chlopisko rosnie z tego Filipka:-)
Pozdrawiam
 
Dzieki dziewczyny,no to musze sie zastanowic czy mi ma rodzinka przywiezc ta Niveae,czy jednak tu kupowac...Bo nie wiem jak oni sie do mnie zabiora jak im liste zakupow podam :-DMy dzis zakupilismy m.in.wanienke i buteki,a wozek juz w Pl stoi i czeka na kuriera;-)
Krycha to ci chlopisko rosnie z tego Filipka:-)
Pozdrawiam

ja zawsze nivea kurierem przesylam ale my i tak raz w miesiacu jakas paczke mamy z pl wiec zawsze pare kosmetykow dokladamy ;-);-)
 
witam kobitki :)

dzindusia dla mnie przeprowadzka jest jakas masakra :~( a co dopiero poukladac to wszystko mi to zajelo wiecej czasu niz myslalm ze zajmie .
krycha no ladnie ale chlopak Ci rosnie hihihi , niech zdrowo rosnie i duzo je :) .
haniulka no ja wlasnie dzisiaj kupowalam kosmetyki na mungret street i jest nivea dla dzieci .
sylcia a ty nastepnym razem i nas nawiedz :) .

mojej niunce trojeczki wychodza :( i tak mamy juz 10 zabkow masakra ze wszystkie naraz ( podpisaly jakis pakt ze soba :( ) milego weekendu .
 
czesc dziewczyny , w koncu weekend:)mam nadzieje ze pogoda dopisze:)
ja milam wszystko kupione dla malej z nivea i okazalo sie ze na wszystko jest uczulona:(
Krycha ktorego rodzilas , bo moja mala ma tez 5mc 3dnia:)
 
reklama
Do góry