reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Dzień dobry! Nooooo, w końcu mi z nosa nie leci, Oliwia też już dużo lepiej :-) Jeszcze tylko M się musi do porządku doprowadzić no i Filipek, bo niestety i Jego dopadło, ale cóż się dziwić... Muszę się przyzwyczaić, że teraz to rodzinnie chorować będziemy :dry:.

Racja, racja pustawo tutaj, pisać nikt nie chce, co zrobić... Ale może kiedyś jeszcze nasze forum odżyje, kto wie :cool2:

Kasia limerick, lecę poklikać na Lilijkę i mam nadzieję, że dziś już bez problemów ;-)

Madziakowalik, daj znać jak Ci pasić będzie to się w końcu umówimy ;-)

Sylcia007, dopiero zakumałam, żeś Ty w Polsce - ale zapłon :zawstydzona/y:... Wypocznij, rodzinkom się naciesz, bateryjki naładuj i wrcaj do nas :blink:


No i wszystkie mi już prawie stąd pouciekały, znaczy się centrum mam na mysli, hm... Ale nie dziwię się, pewnie w innej sytuacji również byśmy się przeprowadzali gdzieś indziej a tak jeszcze troszkę i się przeniesiemy w końcu tam gdzie chcemy :-D:-D:-D:-D


No to udanego weekendu życzę :sorry2:
 
reklama
Witam :-)! Ale mnie Młody w nocy nastraszył :-(... Ciągle Mu sie coś cofało i ksztusił sie i dusił :szok: ech ten katarek :-( niech już Mu przejdzie, no!

Laseczki, zajmowała się może która tworzeniem drzewa geneologicznego? Znacie jakiś ciekawy program do tego?

Kasia limerick, ja tam cały czas na Was czekam i za zdrówko kciuki trzyma! Smacznego życzę ;-)

Też zmykam na śniadanko :-p! Ale najpierw klikanko ;-):-D:-D Miłej niedzieli ;-)
 
Laseczki, zajmowała się może która tworzeniem drzewa geneologicznego? Znacie jakiś ciekawy program do tego?


Mozesz skozystac z Bliscy pl ale bardziej bym polecala My HeritageTree
I zdrowka dla synka zycze


A tak wogole witam sie

I nie moge sie doczekac poniedzialku Nikos wkoncu idzie na operacje wyciagniecia tych drutow i sie wkoncu pozbedzie gipsu chociaz on twierdzi ze go polubil
 
Ostatnia edycja:
dzień doberek:-)
Alex powodzonka podczas operacji;-)
Madziakowalik a my to się musimy w końcu tej kawy napić:tak: nie wybierasz się w najbliższym czasie w okolice centrum?:-p
 
reklama
Do góry