reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Witam się po dłuuuugaśnej przerwie. Jakoś nie mogę nadążyć za wami więc tylko wpadam i podczytuję od czasu do czasu.
Dobranoc :)
 
dzien doberek :)
Alex wozeczek sliczny :) jakich informacji potrzebujesz . Kasia Limerick czekam na fotki:)
a my juz wracamy do zdrowia tzn. mala juz nie goraczkuje i apetyt wraca ale nie chce zapeszac. D tez juz lepiej dobrze ze juz jutro weekend to sobie odpocznie bo tez z foraczka i gardziolem chorym pracuje :( . Psiak rozrabia z mala :) w koncu jeszcze szczeniak ;) .milego dnia . Krycha wizyte przekladam na za tydzien :)
 
Dzień dybry ;-)! Noooo, nocka za nami spokojniejsza, pobudka co 2 godzinki, więc odpoczęłam nie co :sorry2:...

Mamusie potrzebuje zaczerpnac troszke informacji na temat szpitala i takie tam

Jakich? Pytaj śmiało :-)

Witam się po dłuuuugaśnej przerwie. Jakoś nie mogę nadążyć za wami więc tylko wpadam i podczytuję od czasu do czasu.
Dobranoc :)

A nawet sobie ostatnio o Tobie myślałam :blink:... Tak nagle zniknęłaś... Co tam u Ciebie? Nadal w centrum mieszkasz?

dzien doberek :)
Alex wozeczek sliczny :) jakich informacji potrzebujesz . Kasia Limerick czekam na fotki:)
a my juz wracamy do zdrowia tzn. mala juz nie goraczkuje i apetyt wraca ale nie chce zapeszac. D tez juz lepiej dobrze ze juz jutro weekend to sobie odpocznie bo tez z foraczka i gardziolem chorym pracuje :( . Psiak rozrabia z mala :) w koncu jeszcze szczeniak ;) .milego dnia . Krycha wizyte przekladam na za tydzien :)

A cóż się do Was przypałętało? Dużo zdrówka życzę no i racja z przełożeniem wizyty, więc do zobaczenia w przyszłym tygodniu :blink:

Dziewczyny leciała już któraś z was z Cork? Ile tam kosztuje parking i czy można zapłacic online?

Oj, niestety się nie znam :baffled:, nie pomogę...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Dzień dobry! Tak jakoś chłodnawo się zrobiło :baffled: jesień czy co? Właśnie raczę się gorącą herbatką z soczkiem na rozgrzanie ;-)! Oliwia mi się dziś z katarem obudziła :dry: wszystkie plany jakie miałam na ten tydzień muszę przełożyć, wrrrrrrrrr :unsure:! Zapodałam Jej już Sudafed i Calpol i teraz kima :szok: Poszła z tatusiem na zakupy i Bidna zasnęła w między czasie :shocked2::-) Jak Ją M do łóżeczka przekładał to przebudziła się na chwilkę, skarpetki i koszulkę kazała sobie ściągnąć i poszła spać :-D


Miłego dzionka życzę Laseczki :sorry2:
 
Do góry