reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Bry! Co to za pogoda, ło matko kochana :szok: nic tylko wyro!!!!!! Z resztą dzieci mi właśnie śpią ;-). Muszę obiad jakiś na jutro ugotować i mam nadzieję, że zdąrzę na spokojnie wszystko porobić zanim zasmarkaniec wstanie, bo zaś będzie mi kazała na kanapie siedzieć i Ją tulić no i jeszcze Młody... Więc zmykam póki cisza i spokój :sorry2:

E.w.a, a gdzie się przeprowadziliście? No i życzę żeby Wam się dobrze mieszkało :blink:
 
heja laski witam sie goraco :) u nas ok spedzamy milo czas rodzinnie :) pogoda byla rewelacyjna w krotkim rekawku chodzilam :p no ale teraz sie troszke pogorszylo i pada no ale coz ... :) milego dnia baby buziakujemy :*****
 
witaski laski :) u nas znowu katarzysko :((( mala gluty do pasa ma :((( R tez kich prycha kaszel :((( normalnie szpital jak nic :((( czekam tylko kiedy mnie rozlozy :((((
milego mamki :)

mamcie prosimy o glosy :)) jak macie czas i ochote to klikajcie w linki RAZ DZIENNIE!! DO 26 PAZDZIERNIKA :)


Galeria konkursowa � Bebiko - Bo zdrowe dzieci to szczęśliwe dzieci

Galeria konkursowa � Bebiko - Bo zdrowe dzieci to szczęśliwe dzieci

KLIKAMY W LUBIE TO POD ZDJECIEM LEAH :) CZASAMI STRONA IDZIE BAAAARDZO WOLNO:(((((
DZIEKUJEMY :tak::tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry