reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

hejka :)

ja gdy pracuje w weekendy tonawet niewiem ze niedziela jest :p

camomile ok mozesz wpasc tylko jakos po poludniu co ? bo na miasto kilka rzeczy do urzedu musze isc zalatwic ;/

madziakowalik ok :) fryzjerka to ilona przyjmuje w salonie efekt hmmm chyba tak sie ten salon nazywa :) tu masz linka na n-k ...

Logowanie do nasza-klasa.pl

a tu nr fona :)

0852725163

krycha my sie tez mialysmy spotkac wiec moze jak taka lada pogoda to na plac zabaw czy na kocyk gdzies usiasc ? ostatnio bylam chora i pozniej w tym tyg mialam zastepstwo w pracy wiec malo czasu bylo ale teraz moge sie spotkac jezeli nadal chcesz :)

kasialimerick noo babo w tym tyg napewno wpadne na kawuche do Ciebie :) jeszcze sie dogadamy co i jak :)
 
reklama
siemanko
justysia sznione ,ale szczere zyczonka dla Juleczki:)

a my dzis kolejny dzien plazowania w ogrodzie:)Mayka oczywiscie miala najlepiej,bo i do wyboru basenik i domek:)i wogole full wypas:)ale zaliczylismy tez spacerek,bo w tym upale usiedziec to graniczylo z cudem:)dobrze,ze chociaz pogoda dopisuje ...trzeba sie nacieszyc ,bo chyba od czwartku deszczyk bedzie:(

no nic...pozdrawiam wszystkie i zycze dobranoc
 
Witam się z rana i zmykam na kawkę;-)no i pogoda nam sie popsuła troszkę:zawstydzona/y:Miłego dnia dziewczyny a i wiecie mojej małej zaczynaja mleczaki wypadać heheh wczoraj zgubiła 1 ząb a męczyła go cały dzień żeby wyleciał :D
 
dzieńdoberek

uff troszkę upał odpuścił bo wczoraj to już się zagotowałam:-D:-D

agnieszka przypomniałaś mi żeby brać prenatal bo ciągle zapominam:dry: już chyba z dwa tygodnie nie brałam:eek: pewnie mi przyślą, że mam żelaza za mało:eek:

aga
mój adal wczoraj tez na golasa latał po ogródku:-D:-D było tam gorąco jak w piekle uff
 
heja laseczkiii me :)

pogoda rewelka co wy gadacie :p tylko rano nie bylo najciekawiej ale jak juz wracalismyz miasta to myslalam ze pdane ;/

kaja milej zabawy czekam na foteczki i na pocztowe :)) pojezdzij za mnie troszke :))

u nas Nadinka tez paradowala nago :p sexiorka moja malenka hehehe :) ale bidulke moja obsypaly potowkii ahhh ;/ nie dosc ze lata nago to jeszcze je ma ;/
 
Dzięki Sylcia polatam polatam mam nadzieje że bedzie fajnie.Jak na razie to siedze i mysle co pozabierać jakos przeleciał mi ten dzień dzis przez palce i na wszystko malo czasu a wydawało mi sie że bedzie sie dłużył a tu zlecial jak z bicza strelił:-D
 
reklama
Witojcie :sorry:! Wygląda na to, że i dziś będzie piękne słonko :-) i ciepło już nawet, super pogoda!!!!!

Kaja_respect, spokojnej podróży życzę oraz udanej zabawy :tak:;-):-D!

Sylcia007, ano miałyśmy się spotkać i pewnie, że chcę, więc daj znać jaki dzień Ci będzie pasował i godzinka i się dogadamy :blink:! Co do miejsca obastwałabym jednak przy tym co poprzednio z tych samych powodów, o ile Ci to nie przeszkadza ;-)...

Aga_irlandia, zapomniałam zapytać :zawstydzona/y: - jak się udało bierzmowanie :sorry:???

A ja tak patrzę sobie na swój urlopowy suwaczek i aż mi się humor poprawia, juz tak niedużo czasu zostało! No i myślę, że Młoda skutecznie mi go wypełni :-D:-D:-D Ostatnio ma fazę bycia grzeczniejszą, zobaczymy na jak długo... W niedziele rozbawiła nas na maxa, oglądała sobie abecadło z Mini mini i powiedziała do rybki "o jak odź" :-D:-D:-D:-D:-D Nie wiem skąd Jej się to wzięło, ale dumna jestem jak nie wiem!


Miłego dnia życzę :cool2:
 
Do góry