reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

cytrusek witaj z powrotem na zielonym lądzie:tak::-D:-D myślałam, że ty jeszcze tam posiedzisz dłużej:sorry2: ja na ploty chętnie ale dzisiaj nie mam woza:dry:
 
reklama
Witam sie

Sylcia
zdrowka dla was u mnie tez Emilka zaziebiona a dzisiaj zauwazylam ze maly zaczol kichac ja sie tez niewyraznie czyje od kilku dni.

Krycha dzieki za informacje jutro mam wizyte zobaczymy jak to bedzie
 
alex a ciuchy ciążowe już zakupiłaś? na taki mały brzuszek to lepsze są ciuchy nieciążowe zresztą jedne i drugie wyglądają tak samo np w H&M:-D:-D:-D później tylko rozmiar trzeba zmienić:-D:-D
 
Dzień dobry Babeczki :-)! Ja tak szybciorem, normalnie nie mogę się wyrobić :-p:-)...

Cytrus, witamy, witamy :-D! Jak tam było? Wypoczęłaś? Badania w Polsce porobiłaś?

Alex2339, nie ma problemu no i udanej wizyty jutro życzę! Nie zapomnij o próbce moczy ;-)!

Sylcia007 i Madziakowalik, powodzenia w załatwianiu spraw :sorry2:!


Miłego dnia Laseczki, paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :blink:
 
hEJKA
Melduje sie,bo mi jakies echo z Castelconell donioslo,zem tu listy nie podpisala:)
ja przypominam ,ze jestem busy,bo mam Anity bierzmowanie w sobote:)
dobra
lece,bo dzis fryca mam.....no wlasnie Natinke bedziemy sie dzis widziec,jesli w domku bedziesz:)
no to paaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
reklama
Witojcie mamusie! Oliwia stwierdziła, że już wyspana :szok:, więc oto jestem... Zaraz pralkę nastawię, niech ta pobudka się na coś przyda!

Miłego dnia, papatki :sorry2:
 
Do góry